Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: http://chimera.olsztyn.pl/certyfikaty

  Gabinety partnerskie:    Klinika Dermourody  I  Instytut36   I  zdrowenogiolsztyn.pl
  Versum

  certyfikaty

  LightSheer Hair Removal Laser

  Certyfikat dla Katarzyny Bołądź potwierdzający kwalifikacje i umiejętności do wykonywania zabiegów depilacji laserem diodowym amerykańskiej firmy Light Sheer. Leser ten jest uznawany za najskuteczniejszy na świecie do trwałej redukcji zbędnego owłosienia u kobiet i mężczyzn.

  LightSheer Hair Removal Laser

  LightSheer Hair Removal Laser

  Certyfikat dla Natali Giedrojć potwierdzający kwalifikacje i umiejętności do wykonywania zabiegów depilacji laserem diodowym amerykańskiej firmy Light Sheer. Leser ten jest uznawany za najskuteczniejszy na świecie do trwałej redukcji zbędnego owłosienia u kobiet i mężczyzn.

  LightSheer Hair Removal Laser

  Medycyna estetyczna Botox Juvederm Allergan

  Certyfikat dla dr Małgorzaty Domareckiej potwierdząjacy kwalifikacje i wysokie umiejętności w zastosowaniu najlepszych wypełniaczy na rynku estetycznym Allergan oraz najbardziej znanego preparatu z toksyną botulinową Botox. Wypełniacze z kwasem hialuronowym Juvederm Allergan to najwyższej jakości produkty medyczne.

  Medycyna estetyczna Botox Juvederm Allergan

  Cosmoderm XVII w Warszawie

  Cosmoderm to jeden z największych kongresów medycyny estetycznej w Polsce. Co roku uzupełniamy wiadomości o najnowsze wyniki badań i technologie stosowane w branży estetycznej. Wiele ciekawych wykładów, prezentacji i szkoleń daje nam możliwość bycia nieustannie

  Cosmoderm XVII w Warszawie

  Złoty standard odmładzania twarzy

  Certyfikat szkolenia dla zaawansowanych lekarzy w medycynie estetycznej z mało inwazyjnych technik odmładzania twarzy za pomocą toksyny botulinowej i wypełniaczy z usieciowionym kwasem hialuronowym. Techniki podania tych materiałów wciąż ewoluują i pozwalają na uzyskiwanie

  Złoty standard odmładzania twarzy

  Mezoterapia Meso Estetic

  Certyfikat potwierdzający umiejętności stosowania preparatów do mezoterapii medycznej igłowej Meso Estetic. Ta metoda rewitalizacji skóry jest obecnie najbardziej popularna i lubiana przez pacjentów medycyny estetycznej. Stosowana zarówno na twarz jak i inne obszary ciała takie jak uda, biust, pośladki, ramiona.

  Mezoterapia Meso Estetic

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   chimera@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn


   Zobacz na mapie

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Dojazd autobusami

   8, 12, 23 (przystanek „Plac Pułaskiego”), 7 (przystanek „Filharmonia”), 1, 5, 8, 9, 12, 16, 20, 24, 25, 34 (przystanek "Partyzantów")

   Płatności

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.