Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: http://chimera.olsztyn.pl/news/73/sympozjum-naukowe-przyjazna-kosmetyka-

  Gabinety partnerskie:   Klinika Dermourody  I  Instytut36 I  ZdroweNogi Olsztyn  I KosmetykaodPodszewki I  przyjaznakosmetyka.org I           Versum

  Sympozjum Naukowe Przyjazna Kosmetyka

  Sympozjum Naukowe Przyjazna Kosmetyka to wydarzenie na którym nie mogło nas zabraknąć. Najlepsze wykłady, prezentacje, mnóstwo wiedzy i dobrego towarzystwa. W tym roku odebraliśmy dyplom Najwyższej Jakości Usług przyznany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Kosmetologii. Wręczony został dla gabinetów certyfikowanych w poprzednich latach oryginałem certyfikatu, świadczących najlepszą jakość pracy w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Tym razem to przypomnienie nam o tym, że o jakośc staramy sie nieustannie.To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasze starania, rozwój i pasja  są docenione nie tylko przez Klientów gabinetu ale i środowisko kosmetyczne. Z pewnością jest to dla nas również motywacja do dalszego rozwoju, nauki i podążania najnowszymi, sprawdzonymi trendami.

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   chimera@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn


   Zobacz na mapie

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Dojazd autobusami

   8, 12, 23 (przystanek „Plac Pułaskiego”), 7 (przystanek „Filharmonia”), 1, 5, 8, 9, 12, 16, 20, 24, 25, 34 (przystanek "Partyzantów")

   Płatności

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.