Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: http://chimera.olsztyn.pl/nowosci

  Nowości

   

  Nowy zabieg biostymulująco wypełniający RROFHILO

  PROFHILO      grudzień 2017

  Profhilo to innowacyjny, skuteczny i wyjatkowy zabieg w obszarze medycyny estetycznej mający na celu kompleksowe odmłodzenie twarzy. Przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn. Unikalna biomolekuła wprowadzana jest w skórę specjalną techniką BAP. BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. Regularna cena zabiegu to 1500 zł. W okresie grudniowym oferujemy cenę promocyjną 1200 zł.

  MASAŻ TAJSKI listopad 2017

  Masaż tajski to wyjatkowy rytuał. Od wieków  znane sa relaksacyjne właściwości masażu tajskiego. Pomaga on w leczeniu depresji i zaburzeń emocjo onalnych. Odpręża, uspakaja i poprawia stan organizmu juz po pierwszej sesji. Rytuał ten wycisza organizm prowadząc do odzyskania wewnetrznej harmonii. Masaż tajski jest również ogromną dawką energii pobudzającej i usprawniającej całe ciało. Oferujemy masaz tajski tradycyjny, który wykonywany jest w ubraniu. Należy więc przyjść  do gabinetu w wygodnym ubraniu lub zabrać ze sobą legginsy i luźną koszulkę. Wykonujemy również masaż klasyczny z elementami masazu tajskiego. Ten zabieg wykonywany jest w na leżance zabiegowej z uzyciem aromatycznych olejów aplikowanych bezposrednio na skórę. Cena zabiegu - masaz tajski tradycyjny - 220 zł ( listopad/grudzien 2017 cena promocyjna ). Cena regularna to 260 zł. Masaż klasyczny z elementami masażu tajskiego - cena promocyjna to 180 zł.

   

  DERMAMELAN LIGHT  wrzesień 2017

  Zabieg odmładzający oparty na kilkudniowym, intensywnym złuszczaniu naskórka i silnym przebudowaniu głębokich warstw skóry. Zabieg oparty na działaniu znanego, depigmentującego zabiegu Cosmelan. Dermamelan stanowi delikatniejszą i skierowaną bardziej w kierunku odmładzania wersję. Zabieg polega na aplikacjii specjalistycznej maski w gabinecie zawierającej kominację kwasów, retinolu i antyutleniaczy. Klient w cenie zabiegu otrzymuje do kontynuacji w domu 5 porcji maski w mniejszym stężeniu składników aktywnych i potęguje działanie zabiegu jeszcze przez 5 dni aplikując preparat rano i wieczorem na skórę poddaną zabiegowi. Efekty zabiegu zaczynają być widoczne już po kilku dniach i utrzymują się od kilku do kilkunastu miesięcy. Cena regularna zabiegu - 900 zł. W październiku i listopadzie obowiązuje cena promocyjna 700 zł

   

  BIOSTYMULACJA GLIKOLOWA   październik 2017

  Seria  zabiegów mających na celu przede wszystkim biostymulację skóry właściwej do produkcji kolagenu. Składnikiem aktywnym jest kwas glikolowy, który dzięki swojej małej cząsteczce głęboko penetruje skórę i stumuluje ją do wzrostu. Dodatkowym efektem jest jednoczesne łagodne złuszczanie odnawiające i rozświetlające skórę, co powoduje rozjaśnienie przebarwień i ogólną poprawę kolorytu skóry. Zabiegi powinny być realizowane w seriach od 4 do 8 zabiegów, gdyż cykl powtarzanych aplikacji kwasu glikolowego daje trwałą przebudowę i odmłodzenie. Do stosowania w domu polecamy preparaty intensywnie nawilżające z kwasem hialuronowym oraz preparaty z ceramidami  uzupełniające stan lipidowy naskórka. Cena  1 zabiegu to 160 zł.

   

  YOUTH VENOM DIEGO  październik 2017

  Intensywny zabieg na głębokie zmarszczki oraz linie mimiczne wykorzystujący nowy, skuteczny składnik alternatywny do botoxu. Jest to konotoksyna pochodząca z jadu pochodzącego z muszli ślimaków "stożków". Działa na skórę relaksująco niwelując w ten sposób tendencję do zmarszczek mimicznych. Rozprężając skórę powoduje że napięcia i związane z nimi linie wygładzają się. W ten sposób redukowana jest  ilość mikroskurczów i napięć. W zabiegu zawarte są również glikany będące prekursorami kwasu hialuronowego, co daje intensywny wzrost nawilżenia i powoduje spłycenie drobnych zmarszczek statycznych. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem przed wielkim wyjściem jako jedorazowy zabieg bankietowy. Stosowany w serii utrwala i potęguje efekty. Jest świetnym uzupełnieniem zabiegów medycyny estetycznej. Cena zabiegu 500 zł.
   

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   chimera@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn


   Zobacz na mapie

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Dojazd autobusami

   8, 12, 23 (przystanek „Plac Pułaskiego”), 7 (przystanek „Filharmonia”), 1, 5, 8, 9, 12, 16, 20, 24, 25, 34 (przystanek "Partyzantów")

   Płatności

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.