Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: http://chimera.olsztyn.pl/nowosci

  Gabinety partnerskie:   Klinika Dermourody  I  Instytut36 I  ZdroweNogi Olsztyn  I KosmetykaodPodszewki I  przyjaznakosmetyka.org I           Versum

  Nowości

   

  PCA SENSI PEEL   luty 2018

  Delikatny i jednocześnie wyjatkowo skuteczny peeling zaprojektowany dla najbardziej wrażliwych skór. Celem zabiegu jest wzmocnienie i  rozjaśnienie skóry zniszczonej działaniem słońca. Działa przeciwzapalnie i przeciwzmarszczkowo. Stanowi doskonałą terapię dla skór z rumieniem utrwalonym oraz jako uzupełnienie fototerapii IPL .

  Zabieg skierowany dla skór wrazliwych, z trądzikiem różowatym i rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Po wykonaniu zabiegu skóra jest wyciszona, ustepują zmiany zapalne i zaczerwienienia, dodatkowo rozjaśniają się zmiany hiperpigmentacyjne. Skóra po Sensi Peel staje sie bardziej odporna na działanie czynników zewnetrznych, mniej reaguje na stres. Wskazania do zabiegu to zmarszczki mimiczne, skóra odwodniona, skóra wrazliwa, trądzik różowaty, trądzik w fazie zapalnej.

  Cena zabiegu 300 zł
  Seria 4 zabiegi 1000 zł

   

   

  PROFHILO styczeń 2018

  Profhilo to innowacyjny, skuteczny i wyjatkowy zabieg w obszarze medycyny estetycznej mający na celu kompleksowe odmłodzenie twarzy. Przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn. Unikalna biomolekuła wprowadzana jest w skórę specjalną techniką BAP. BAP Technika (Beauty Aesthetic Points) to pięć specjalnie opracowanych Bio Estetycznych Punktów iniekcji na twarzy, które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO® zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. 

  Cena zabiegu to 1200 zł. 

   

  MASAŻ TAJSKI listopad 2017

  Masaż tajski to wyjatkowy rytuał. Od wieków  znane sa relaksacyjne właściwości masażu tajskiego. Pomaga on w leczeniu depresji i zaburzeń emocjo onalnych. Odpręża, uspakaja i poprawia stan organizmu juz po pierwszej sesji. Rytuał ten wycisza organizm prowadząc do odzyskania wewnetrznej harmonii. Masaż tajski jest również ogromną dawką energii pobudzającej i usprawniającej całe ciało. Oferujemy masaz tajski tradycyjny, który wykonywany jest w ubraniu. Należy więc przyjść  do gabinetu w wygodnym ubraniu lub zabrać ze sobą legginsy i luźną koszulkę. Wykonujemy również masaż klasyczny z elementami masazu tajskiego. Ten zabieg wykonywany jest w na leżance zabiegowej z uzyciem aromatycznych olejów aplikowanych bezposrednio na skórę. Cena zabiegu - masaz tajski tradycyjny - 220 zł

  Cena - 260 zł.
  Masaż klasyczny z elementami masażu tajskiego -  200 zł.

   

   

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   chimera@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn


   Zobacz na mapie

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Dojazd autobusami

   8, 12, 23 (przystanek „Plac Pułaskiego”), 7 (przystanek „Filharmonia”), 1, 5, 8, 9, 12, 16, 20, 24, 25, 34 (przystanek "Partyzantów")

   Płatności

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.