Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: http://chimera.olsztyn.pl/o-firmie

  Gabinety partnerskie:    Klinika Dermourody  I  Instytut36   I  zdrowenogiolsztyn.pl
  Versum

  chimera derm

   

  Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera derm został założony w 1997 roku. Pracuje tu zespół, dla którego kosmetologia, bioodnowa, dermatologia i medycyna estetyczna są przede wszystkim pasją. Naszym celem jest pielęgnowanie urody oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów dermatologicznych i kosmetycznych naszych Klientek i Klientów. W przypadkach wymagających konsultacji medycznych współpracujemy z lekarzem dermatologiem - alergologiem Magdaleną Nadolną-Raczkowską oraz lekarzem medycyny estetycznej Małgorzatą Domarecką. Taka współpraca pozwala osiągnąć najbardziej spektakularne efekty kuracji kosmetycznych. Gabinet Chimera derm został wyróżniony w prestiżowym konkursie Super Salon na najlepszy gabinet roku 2008. W 2005 roku otrzymaliśmy pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą stronę internetową gabinetu kosmetycznego w Polsce. W 2009 roku firma Kosmoprof doceniła naszą pracę i przyznała nam tytuł Primus Inter Pares - Najlepszy Wśród Równych. Wyróżnieniu towarzyszyło tygodniowe szkolenie we Włoszech. W 2011 roku firma Kosmoprof wyróżniła nas na ogólnopolskim kongresie Kosmoprof, przyznając nam dyplom za całoroczną współpracę. Aby sprawdzić i potwierdzić jakość naszych usług, gabinet został poddany procesowi certyfikacji przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kosmetologii w Polsce. Proces ten przeszedł pomyślnie i został nam przyznany Certyfikat Najwyższej Jakości Usług Przyjazna Kosmetyka..W 2007 roku powstała w Olsztynie przy ul. Mochnackiego 1 - filia gabinetu Chimera-derm o nazwie Klinika Dermourody. Specjalizuje się w kosmetologii leczniczej, dermatologii leczniczej i medycynie estetycznej. Z początkiem 2016 roku powstała kolejna filia o nazwie Instytut36. Miejsce szczególne i wyjątkowe oferujące zabiegi z wykorzystaniem najnowszych urządzeń i zabiegów medycyny estetycznej.


  Od 24 lat profesjonalnie zajmuję się kosmetologią a od 19 lat prowadzę Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera derm w Olsztynie. Moim celem jest oferowanie  Klientkom i Klientom najlepszych i najnowszych osiągnięć współczesnej kosmetologii. Największą satysfakcję sprawia mi, gdy Goście mojego gabinetu są zadowoleni z uzyskanych efektów. Od stycznia 2014 zostałam zaproszona do współtworzenia prestiżowej szkoły dla doświadczonych kosmetologów Collegium Cosmeticum dr. Artura Markowskiego - wybitnego dermatologa i lekarza medycyny estetycznej w Toruniu. Przedmiot który wykładam to nowoczesne technologie w kosmetologii.Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę. W 1998 roku uzyskałam tytuł kosmetologa na Wydziale Farmaceutycznym Akademii Medycznej w Łodzi, a w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi uzyskałam tytuł magistra promocji zdrowia. Ukończyłam również podyplomowe studia pedagogiczne oraz szkołę ratownictwa medycznego, co pozwala mi na szersze spojrzenie na dziedzinę kosmetologii. Pracę zawodową traktuję z pasją i zaangażowaniem, co doceniły również koleżanki i koledzy z branży kosmetycznej, mianując mnie wiceprezesem Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii Przyjazna Kosmetyka.

  Zapraszam Państwa do Gabinetów Chimera derm , Klinika dermourody, Instytut36 w Olsztynie

  Katarzyna Bołądź

   

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   chimera@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn


   Zobacz na mapie

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Dojazd autobusami

   8, 12, 23 (przystanek „Plac Pułaskiego”), 7 (przystanek „Filharmonia”), 1, 5, 8, 9, 12, 16, 20, 24, 25, 34 (przystanek "Partyzantów")

   Płatności

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.