Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: http://chimera.olsztyn.pl/solution-category/140/solution/414/icoone

  Gabinety partnerskie:   Klinika Dermourody  I  Instytut36 I  ZdroweNogi Olsztyn  I KosmetykaodPodszewki I  przyjaznakosmetyka.org I           Versum

  ROZWIĄZANIA

  Icoone

  ICOONE®

  to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

  GWIAZDY REKOMENDUJĄ ICOONE:

  http://www.icoone.pl/rekomendacje.php ZOBACZ

   

  ICOONE ZABIEGI NA TWARZ

  Wyjątkowe zabiegi wykonywane na okolice dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu dają efekt liftingu bez użycia igły i skalpela.
  Niezwykle przyjemny i efektywny zabieg trwa od 40 do 60 minut. Rezultaty są zauważalne od razu po pierwszej sesji. Zwykle cykl składa się z 10-15 sesji. Może trwać kilka tygodni lub krócej w przypadku zabiegów wykonywanych codziennie np. podczas pobytu w SPA. Endermolift Icoone pobudza i biostymuluje skórę już przy pierwszym zastosowaniu. 


  Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.
  Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

  PATENT ICOONE  NA 3 RODZAJE PODCIŚNIENIA 

  1.w głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej)
  2.tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, wręcz stanach zapalnych po liposukcji, po mastektomii, kiedy oddziaływanie na problem jest niezbędne niemal natychmiast po zabiegu co jest możliwe dzięki Icoon z możliwością zamknięcie podciśnienia w komorze głównej i zostawienia tylko na mikrootworach).
  3.poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie, np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem.

  Publikacje prasowe http://www.icoone.pl/media.php ZOBACZ


  ICOONE

  wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice ROBOTWINS do leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi:

  Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu.
  Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.
  Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.
  Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.Robomikro - z trzema różnymi mikrokońcówkami

  Badania naukowe potwierdzaja skutecznośc ICOONE:

  http://www.icoone.pl/badania.php ZOBACZ

  Dla kogo przeznaczony jest ICOONE®?

  Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  ICOONE jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

  z problemami naczyniowymi i obrzękami
  pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga
  bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
  mających problem z luźną skórą
  walczących z nadwagą i cellulitem
  po liposukcji
  cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych
  mających bóle mięśni, bóle placów i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
  cierpiących na zaparcia
  przed i po zabiegach chirurgicznych
  kobiet po porodach,
  uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
  które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł

   

  PROGRAMY ZABIEGOWE

  przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczone jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego. Programy na twarz działają liftingująco, poprawiają owal twarzy, redukują złogi tłuszczu na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu. Poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę, poprawiają koloryt.
   

  PROGRAMY MEDYCZNE  ICOONE

  przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne. Program na obrzęki likwiduje problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Mamy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit. Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i długo występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.
  Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta i konkretna strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz, (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych). Łącznie mamy do dyspozycji 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz 16 medycznych.


  BADANIA NAUKOWE
   

  Badania kliniczne przeprowadzane na prestiżowych uniwersytetach, wszystkie potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE. W szczególności badania Profesora Scuderi wykazały ogromna przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych podciśnieniowych zabiegów, polegających na masażu mechanicznym. Bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.
   

  Konstruktorem ICOONE jest Gianfranco Tudico były projektant i manager generalny LPG Systems, twórca wielu urządzeń i technologii tej firmy. W 2006 roku Gianfranco Tudico wraz z międzynarodowym zespołem lekarzy i inżynierów, opracował urządzenie oparte na najnowszych badaniach naukowych dotyczących skóry, przeprowadzonych w 2005 roku przez Profesora J.C. Guimberteau. Dzięki połączeniu wiedzy technicznej i najnowszych badań klinicznych powstał ICOONE, który jest urządzeniem dynamicznie budującym pozycję światowego lidera masażu mechanicznego stosowanego w medycynie estetycznej.

   

  BADANIA KLINICZNE

  Ciekawe wyniki badań medycznych opublikowane przez Gazzetta Medica Italiana:

  http://www.icoone.pl/badania.php

   

  CHARAKTERYSTYKA ZABIEGÓW :

  MODELUJĄCY

  dzięki specjalnie opracowanemu programowi wzmacniamy główną grupę mięśniową, likwidujemy "luźną skórę", rozstępy, oraz zwiększamy naszą aktywność fizyczną. Modelujemy sylwetkę redukując nadmierna tkanke tłuszczowa i cellulit. 
  czas zabiegu-40 min
  całościowy

  ROZSTĘPY

  za pomocą odpowiednich programów można całkowicie lub w znacznym stopniu zmniejszyć ich rozmiar, wypukłość oraz poprawić estetykę skóry ud i brzucha oraz innych partii z rozstepami
  czas zabiegu 40 min
  częściowy

  PO CIĄŻY

  dzięki specjalnie opracowanemu programowi MASSMOTHER działamy by uzyskać wygląd skóry sprzed ciąży, wzmacniamy główną grupę mięśniową, likwidujemy "luźną skórę", rozstępy, cellulit, oraz zwiększamy naszą aktywność fizyczną
  czas zabiegu-40 min
  całościowy

  NA OBRZĘKI

  specjalnie dobrane programy juz po jednym zabiegu przynoszą znaczną ulgę w obrzękowych zaburzeniach krążenia kończyn dolnych 
  czas zabiegu 40 min
  częściowy

   

  MEDYCZNY

  wskazany jako masaż przedwysiłkowy,regeneracyjny, w rekonwalescencji w przykurczach, zapaleniach, likwidacji ostregi i przewlekłego bólu, oraz w celu rozluźnienia mięśni i ścięgien, po liposukcji chirurgicznej i zabiegach operacyjnych na blizny
  czas zabiegu 40 mi
  częściowy

  SPORTOWY

  wskazany jako masaż przedwysiłkowy,regeneracyjny, w rekonwalescencji w przykurczach, zapaleniach, likwidacji ostregi i przewlekłego bólu, oraz w celu rozluźnienia mięśni i ścięgien, w okresie całego cyklu treningowo startowego
  czas zabiegu 40 min
  częściowy 

  ODCHUDZAJĄCY

  rewelacyjna metoda wspomagająca odchudzanie
  czas zabiegu 40 min
  całościowy

   

   

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   chimera@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Dojazd autobusami

   8, 12, 23 (przystanek „Plac Pułaskiego”), 7 (przystanek „Filharmonia”), 1, 5, 8, 9, 12, 16, 20, 24, 25, 34 (przystanek "Partyzantów")

   Płatności

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.