Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: http://chimera.olsztyn.pl/strefa-meska

  Gabinety partnerskie:   Klinika Dermourody  I  Instytut36 I  ZdroweNogi Olsztyn  I KosmetykaodPodszewki I  przyjaznakosmetyka.org I           Versum

  strefa męska

  Zdrowa i zadbana skóra twarzy to wizytówka mężczyzny i wymóg sukcesu . Skóra mężczyzny , choć grubsza i bardziej nawilżona – niepielęgnowana – traci swa witalność około czterdziestego roku życia. Wcześniej zaś bywa zanieczyszczona lub przesuszona z powodu częstego golenia. Każdy zadbany mężczyzna powinien mieć w posiadaniu odpowiednie produkty do pielęgnacji domowej o działaniu oczyszczającym , odświeżającym i dającym ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dziś mężczyzna w gabinecie jest klientem codziennym i czasy gdy było to miejsce głownie dla kobiet odeszły w zapomnienie. Zabiegi estetyczne dla mężczyzn oparte są na znanych , najwyższej jakości markach kosmetycznych, medycznych i nowoczesnych technologiach . Efekty po zabiegach pozwalają na codzienną satysfakcję z własnego wyglądu co znacząco wpływa na poczucie wartości i pewności siebie.

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   chimera@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Dojazd autobusami

   8, 12, 23 (przystanek „Plac Pułaskiego”), 7 (przystanek „Filharmonia”), 1, 5, 8, 9, 12, 16, 20, 24, 25, 34 (przystanek "Partyzantów")

   Płatności

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.