Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: https://chimera.olsztyn.pl/lavieen

  lavieen

  LASER TULOWY LAVIEEN

  Laser tulowy to jedyny innowacyjny laser tulowy ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji w szerokiej grupie wskazań. Ze względu na charakterystykę długości fali, moc lasera oraz możliwości precyzyjnej regulacji parametrów, laser ten umożliwia pracę w 3 trybach: nieablacyjnym, subbablacyjnym i nieablacyjnym.

  JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA LASERA TULOWEGO LAVIEEN?

  Lavieen sprawdza się doskonale w zabiegach odmładzania, remodelowania skóry jak również w redukcji zmian pigmentacyjnych i blizn. Subbablacyjny tryb pracy jest optymalnym rozwiązaniem do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny.

  EFEKT BABY FACE

  Efektem zastosowania serii zabiegów na skórę dojrzałą, starzejącą się jest efekt tzw "Baby Face". Skóra jest gładka  jak u niemowlęcia a czas rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Zabieg ten nie wyłącza z codziennych zajęć. Nieznaczne podrażnienia na drugi dzień po zabiegu można ukryć  leczniczym makijażem.

  CZYM WYRÓŻNIA SIĘ LASER TULOWY?

  Laser tulowy to nr 1 na polskim rynku wśród technologii laserowych. To innowacyjny laser, który ze względu na charakterystykę długości fali 1972 nm i sposób działania znajduje szerokie zastosowanie w dermatologii, kosmetologii i medycynie estetycznej. W ciągu ostatnich kilku lat laser ten stał się docenianą i ciesząca wieloma pozytywnymi opiniami technologią wśród ekspertów w zakresie laseroterapii. Skuteczność działania technologii potwierdzają liczne badania i publikacje naukowe. Laser stosowany jest do usuwania blizn, zmarszczek, przebarwień, wygładzania i do odmładzania skóry tzw. baby face. Źródłem energii lasera tulowego jest tu. Tul jest najrzadszym lantanowcem występującym za Ziemi. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest używany jako źródło promieniowania w przenośnych aparatach Roentgena oraz w laserach.  Nazwa pochodzi od starożytnej wyspy w północnej części Oceanu Atlantyckiego, wymieniona po raz pierwszy w IV wieku p.n.e. przez greckiego żeglarza Pyteasza z Massalli. Thule indentyfikowana jest zwykle z Islandią, Szetlandami lub wybrzeżem Norwegii. Zabiegi laserem tulowym wprowadzają nowe możliwości zabiegowe kompleksowej terapii różnych problemów skóry. Oferują pacjentom większy komfort w okresie pozabiegowym niż inne dotychczas stosowane lasery. 

   

  WSKAZANIA DO ZABIEGU

  • Leczenie blizn potrądzikowych
  • Stymulacja i odmładzanie skóry
  • Lifting i ujędrnienie
  • Redukcja zmarszczek
  • Leczenie rozstepów
  • Leczenie melasmy
  • Redukcja piegów
  • Leczenie rogowacenia posłonecznego
  • Stymulacja wzrostu włosów

   

  JAKIE SĄ EFEKTY PO ZABIEGU LAVIEEN?

  Efekty to przede wszystkim wygładzenie, ujędrnienie i ujednolicenie kolorytu skóry w przypadku skóry z objawami starzenia i fotostarzenia. W redukcji blizn widoczne jest znaczne wygładzenie, wyrównanie struktury obszaru objętego blizna, ujednolicenie kolorytu, spłaszczenie I  wygładzenie blizny.

  JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

  Przed zabiegiem nie należy stosować kosmetyków zawierających retinol lib inne retinoidy. Pacjent powinien również kwasów owoców i innych substancji drażniących (peelingi, mikrodermabrazja)  Pacjent przed zabiegiem zobowiązany jest do odstawienia wszelkich leków i ziół o działaniu światłouczuląjącym. Jeśli pacjent nie jest pewny, czy stosowany preparat ma właściwości fotouczulające - nasi eksperci udziela informacji na ten temat. Przed wykonaniem zabiegu nie należy opalać skóry. Dotyczy to zarówno opalania na słońcu jak i w solarium oraz stosowania samoopalaczy.

  ZALECENIA PO ZABIEGU 

  Przez kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z  sauny, gorących kąpieli, zabiegów kosmetycznych i spa. W ciągu 4 tygodni od zabiegu zaleca się unikania bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne oraz zaleca stosowanie kremów z filtrem na dzień. # doby po zabiegu należy stosować zalecany krem opatrunkowy.

   

   

  CENY ZABIEGÓW

  jeden obszar - twarz 2000 zł - 2 zabiegi 2900 zł
  twarz i podbródek 2200 zł -  2 zabiegi 3900 zł - 4 zabiegi 5600 zł
  policzki 1200 zł - 2 zabiegi 1800 zł
  podbródek 650 zł - 2 zabiegi 900 zł
  szyja 900 zł -  2 zabiegi 1300 zł
  szyja i podbródek 1800 zł - 2 zabiegi 2700 zł
  twarz, szyja, podbródek 2400 zł - 2 zabiegi 3600 zł - 4 zabiegi 5900 zł
  okolica oczu 700 zł - 2 zabiegi 1000 zł
  blizny potrądzikowe (policzki wybrane obszary) 700 - 1500  - 2 zabiegi -25% - 4 zabiegi -30%
  blizny potrądzikowe - czoło 700 zł - 2 zabiegi - 1000 zł
  blizny, nierówności - cała twarz- wybrane obszary twarzy 700 -2000 zł - _25%
  policzki i skronie  1300 zł - 1800 zł
      

   

   

   

   

   

   

  ARTYKUŁ WYSZUKANO PO SŁOWACH:

  laser tulowy olsztyn
  laser lavienne olsztyn
  laser laviene olsztyn
  odmładzanie aserowe
  laser vectusolsztyn
  vectus
  lavienne
  usuwanie przebarwień laserem
  zamykanie naczynek Olsztyn
  laser naczyniowy Olsztyn
  odmładzanie twarzy Olsztyn
  zabiegi odmładzające Olsztyn
  zamykanie naczyń krwionośnych
  jak zlikwidować zmarszczki na czole
  naczynka na twarzy
  trądzik różowaty
  kosmetyczka Olsztyn
  medycyna estetyczna Olsztyn
  laser na naczynka
  medycyna estetyczna Olsztyn
  blizny Olsztyn

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   recepcja@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.