Facebook pixel

Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: https://chimera.olsztyn.pl/naczynka-1

  naczynka

  ROZSZERZONE NACZYNKA

  Rozszerzone i pękające naczynka to problem często dotykający osoby dorosłe zarówno kobiet jak i mężczyzn. objawia się czerwonymi "pajączkami" na twarzy, dekolcie a także widocznymi naczynkami na kończynach dolnych. Przyczyną manifestowania skór naczyniowych może być tendencja genetyczna, hormonalna czy środowiskowa. Tryb życia, palenie papierosów, alkohol, ostre i gorące potrawy lub zaburzenia układu naczynioruchowego utrwalają i pogłębiają problem. Skóra naczyniowa jest wrażliwa na czynniki atmosferyczne, często odwodniona i wrażliwa. Pomijając problem estetyczny skóra naczyniowa może utrudniać codzienne funkcjonowanie, uprawianie sportu czy ograniczać życie towarzyskie i zawodowe. Na problem skóry naczyniowej posiadamy w naszej ofercie wiele skutecznych, nowoczesnych rozwiązań. 

  RUMIEŃ I RUMIEŃCE

  Gdy jesteśmy zawstydzeni lub "dopadną" nas emocje, pojawia się na naszych policzkach zaróżowienie a czasem nawet zaczerwienienie, które jest naturalnym efektem emocjonalnego rozszerzenia naczyń krwionośnych. Rumieńce są całkowicie naturalna reakcją i znikają po krótkim czasie. Tym się różnią od rumienia, który jest utrwalony lub napadowy często bez konkretnego powodu. Rumieńce pojawiają się głównie na policzkach, natomiast rumień może również być widoczny na czole, brodzie czy dekolcie. W efekcie twarz jest stale zaczerwieniona, często z widocznymi, drobnymi naczynkami krwionośnymi. Przyczyną tej dolegliwości może być wiele czynników np. wiatr, praca na powietrzu, w słońcu czy w niskiej temperaturze. Brak ochrony uv a także czynniki genetyczne, ostre przyprawy i gorące potrawy mogą mieć wpływ na powstawanie i utrwalenie rumienia. W utrwalonym rumieniu może być odczuwalne dotkliwe pieczenie, opuchlizna, palenie i swędzenie. Nieleczony rumień może skutkować wystąpieniem trądziku różowatego i nadwrażliwości skóry.

  Trądzik różowaty to dolegliwość pojawiająca się często jako konsekwencja długo utrzymującego się na skórze rumienia. Objawia się grudkami, krostkami, suchością skóry, pieczeniem. Do powstawania trądziku różowatego mogą przyczyniać się również uwarunkowania hormonalne i  funkcjonowanie układu naczynioruchowego. Występuje on głównie u osób po 40 - 50 roku życia, częściej u kobiet. Rozróżniane są cztery rodzaje trądziku różowatego: postać rumieniowo - teleangiektyczna, oczna, grudkowo krostkowa i guzowata.

  W obecnych czasach dysponujemy bardzo skutecznymi metodami redukującymi rumień, zaczerwienienia i pękające naczynka. Zabiegi te wspomagają znacząco leczenie trądziku różowatego. Zabiegi te oparte na najnowocześniejszych technologiach laserowych doskonale radzą sobie z tym problemem już przy pierwszych sesjach zabiegowych. 

   

  ZALECANE ZABIEGI

  Kliknij  i przejdź do pełnego opisu zabiegu:

  alma-dye-vl

  med-art-laser

  med-art-laser

  med-art-laser

  FlexMdnowosci-2021

   

  CENNIK WSZYSTKICH ZABIEGÓW:

  https://chimera.olsztyn.pl/cennik-1

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ARTYKUŁ WYSZUKANO PO SŁOWACH:

  zamykanie naczyń na twarzy
  zamykanie naczynek na nogach
  łojotok
  leczenie łojotoku
  rozszerzone pory
  zaskórniki leczenie
  oczyszczanie twarzy
  zmarszczki
  odmładzanie
  nucleofil
  nucleofill olsztyn
  nucleofill strong
  biostymulacja
  osocze bogatopłytkowe
  harmony
  osocze
  medycyna estetyczna olsztyn
  domarecka olsztyn
  botox olsztyn
  zmarszczki
  odmładzanie olsztyn
  powiększanie ust laser frakcyjny olsztyn
  hifu olsztyn
  odmładzanie olsztyn
  lifting olsztyn
  zabiegi na twarz
  coaxmed Olsztyn
  modelowanie sylwetki
  cellulit
  zabiegi na cellulit
  endermologia olsztyn
  odchudzanie olsztyn
  zamykanie naczynek Olsztyn
  laser naczyniowy Olsztyn
  odmładzanie twarzy Olsztyn
  zabiegi odmładzające Olsztyn
  zamykanie naczyń krwionośnych
  jak zlikwidować zmarszczki na czole
  naczynka na twarzy
  trądzik różowaty
  kosmetyczka Olsztyn

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   recepcja@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.