Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: https://chimera.olsztyn.pl/osocze

  osocze

  Osocze bogatopłytkowe (PRP), to zabieg medyczny  przeznaczony dla osób wymagających, ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. 
  PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu.

  Efekty zabiegu to wzrost gęstości i poprawa witalności skóry. Spłycenie zmarszczek, rozświetlenie i wzrost nawilżenia skóry. Poprawa faktury i kolorytu. Odmłodzenie.

  Zabiegi z osoczem wykonywane są także w kuracjach trychologicznych do stymulacji wzrostu włosów i przeciw wypadaniu włosów w różnych typach łysienia u kobiet i mężczyzn.

   

   

   

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   recepcja@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.