Premiery

lav4

 LASER  DO DEPILACJI – NOWOŚĆ najnowszy system depilacji laserowej

W tym roku poszerzamy ofertę laserów do trwałej depilacji.  Tym rozwiązanim  jeden z najnowocześniejszych i bezpiecznych systemów. W ofercie posiadamy już lasery do depilacji jednak nasze doświadczenie wskazuje na to, że warto mieć w ofercie różne możliwości. Wybór najskuteczniejszej metody depilacji laserowej zależy od kilku czynników. Grubość i kolor włosa i skóry są kluczowe w doborze urządzenia laserowego. Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia. Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulki włosowej zabarwionych  melaniną bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Laser wysyła impuls, który odparowuje pigment powodując wstrzymanie funkcji życiowych kilku cebulek jednocześnie eliminując na stałe odrost włosów.

Pełna informacja o laserze Vectus.


LASER TULOWY  – NOWOŚĆ odmładzanie, zmarszczki, blizny

Laser tulowy to nr 1 na polskim rynku wśród technologii laserowych. To innowacyjny laser, który ze względu na charakterystykę długości fali 1972 nm i sposób działania znajduje szerokie zastosowanie w dermatologii, kosmetologii i medycynie estetycznej. W ciągu ostatnich kilku lat laser ten stał sie docenianą i ciesząca wieloma pozytywnymi opiniami technologią wśród ekspertów w zakresie laseroterapii. Skuteczność działania technologii potwierdzają liczne badania i publikacje naukowe. Laser stosowany jest do usuwania blizn, zmarszczek, przebarwień, wygładzania i do odmładzania skóry tzw. baby face.

Pełna informacja o laserze Lavieen.


MD LAMPA DO FOTOTERAPII LE

Nowa metoda terapii trudnych przypadków oraz nieinwazyjnej, głębokiej  regeneracji skóry dojrzałej. Flex MD to elastyczna, kompaktowa lampa do fototerapii LED. Profesjonalne urządzenie do fototerapii wyposażone w opatentowaną technologię LED z klinicznie potwierdzonymi długościami fal światła: niebieskiego 415 nm, czerwonego 633 nm, NIR 830 nm. Flex MD umożliwia również emisję pojedynczej długości fali lub kilku długości równocześnie. System posiada Certyfikat Medyczny na trądzik, gojenie ran, łuszczycę i ból (układ mięśniowo-szkieletowy). Również do różnych wskazań kosmetycznych jak odmładzanie i zaczerwienienia.

System LED  wykorzystuje trzy długości fal światła: światło czerwone, niebieskie oraz bliską podczerwień, które wnikają na różne poziomy w głąb skóry i w zależności od wybranej opcji terapeutycznej może:

 • pobudzać procesy odnowy komórkowej
 • leczyć trądzik, trądzik różowaty, zaczerwienienia
 • redukować lub likwidować blizny potrądzikowe
 • redukować przebarwienia
 • służyć do fotoodmładzania skóry
 • leczyć oparzenia
 • leczyć łuszczycę
 • redukować cellulit
 • łagodzić dolegliwości bólowe towarzyszące różnym schorzeniom
 • stymulować wzrost włosów
 • może być stosowana jako terapia łączona m.in. z: peelingiem skóry, mikrodermabrazją, mezoterapią igłową, radiofrekwencją oraz w celu szybszej regeneracji, łagodzenia bólu po zabiegach frakcyjnych i ablacyjnych

Leczenie światłem LED związane jest z przenikaniem odpowiedniej długości fali do wnętrza skóry, bez jej przegrzania – głębokość penetracji fali zależy od koloru użytego światła oraz od stanu naszej skóry. Systemy Dermalux® Flex MD wykorzystują wyłącznie klinicznie przetestowane długości światła dostarczane z odpowiednią energią, natężeniem oraz dawką pozwalając na efektywną fotomodulację docelowych tkanek.

EFEKTY PO SERII ZABIEGÓW

 

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry