SPA uzdrowisko

SPA uzdrowisko

motywacja 12 motywacja 36 motywacja 3 motywacjamotywacja 4zxcvbmotywacja 5

 

MASAŻE

Masaż manualny od lat ceniony jest w terapii dobrego samopoczucia i przywracania zdrowia. Oferujemy Państwu masaże wykonywane przez naszego doświadczonego specjalistę z wysokiej klasy umiejętnościami i doświadczeniem. W ofercie masaży: masaż klasyczny, sportowy, relaksacyjny, antycellulitowy, wyszczuplający, drenaż limfatyczny, leczniczy pleców. Zabiegi masażu łączymy z jednoczesna terapia mikrokrążeniową Bemer. Masaże oferujemy w zabiegach pojedynczych, w seriach i w pakietach spa uzdrowisko.

SPA  UZDROWISKO – PAKIETY ZABIEGOWE

Z okazji 25 marki przygotowaliśmy dla naszych klientów nowy dział usług pielęgnacyjnych w specjalnej, urodzinowej ofercie cenowej. Oferowane tu zabiegi obejmują pielęgnację ciała, masaże manualne, masaże z wykorzystaniem technologii oraz orientalne rytuały. Pakiety połączone są tak, by w każdym z nich występował dodatkowy element wspierający funkcje prozdrowotne. To metody wspierające zdrowie takie jak niemieckiej technologii Terapia B.E.M.E.R – metoda wspierania mikrokrążenia w całym organizmie, terapia FRIZMI – zabiegi wzmacniające tkankę mięśniową, terapia SOLLUX – działanie podczerwienią w celu oprawy ukrwienia skóry, ELEKTRODRENAŻ LIMFATYCZNY, terapia medycznym światłem led – FLEXI MED , ICOONE i PRIMELLE do redukcji cellulitu a także techniki manualne np. UDVARTANA – wywodzące się z masaży ORIENTALNYCH  i MADEROTERAPII. W kompozycje zabiegowe wchodzą też naturalne PEELINGI i ziołowe zabiegi OCZYSZCZAJĄCE całe ciało. Pakiety skomponowane są w ściśle określonych wskazaniach i oferowane w atrakcyjnych cenach. 

PAKIET TECHNO – dla osób chcących zredukować lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, wzmocnić skórę całego ciała i wspierać układ krążenia krwionośnego i limfatycznego. W pakiecie wykorzystywane są: technologia masażu endermologicznego, liposukcja kawitacyjna rozbijająca nagromadzone lokalnie złogi tkanki tłuszczowej, terapia wspierająca mikrokrążenie całego ciała co daje lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek.

PAKIET UZDROWISKO – dla osób doceniających terapię w postaci masażu ręcznego wykonywanego przez doświadczonego masażystę, chcących  i wspierać układ krążenia krwionośnego i limfatycznego. W pakiecie wykorzystywane są: technologia masażu ręcznego – manualnego z wykorzystaniem aromatycznych olejów ze słoweńskich uzdrowisk oraz  terapia wspierająca mikrokrążenie całego ciała co daje lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek. Pakiet wyjątkowo relaksujący i odżywiający naskórek.

PAKIET ORIENT – dla osób ceniących orientalne zapachy i tradycje, lubiących intensywny masaż z wykorzystaniem technologii vacum mających na celu redukcję cellulitu i wymodelowanie sylwetki, terapia wspierająca mikrokrążenie całego ciała co daje lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek. Masaż wykonywany jest w specjalnie do tego przeznaczonym kostiumie zabiegowym. Masaż poprzedzony jest rytuałem Udvartana.

PAKIET MANUAL – dla osób doceniających terapię w postaci masażu ręcznego wykonywanego przez doświadczonego masażystę, chcących  i wspierać układ krążenia krwionośnego i limfatycznego. W pakiecie wykorzystywane są: technologia masażu ręcznego – manualnego z wykorzystaniem aromatycznych olejów ze słoweńskich uzdrowisk oraz  terapia wspierająca mikrokrążenie całego ciała co daje lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek. Masaż poprzedzony jest zabiegiem z użyciem wysokiej klasy technologii – fali uderzeniowej – silnie rozbijającym cellulit i ujędrniającym skórę.

PAKIET ENDERMO – masaż  wykonywany technologią vacuum – roller dla osób chcących zredukować lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową, wzmocnić skórę całego ciała i wspierać układ krążenia krwionośnego i limfatycznego. W pakiecie wykorzystywane są: technologia masażu endermologicznego, terapia wspierająca mikrokrążenie całego ciała co daje lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek oraz zabieg body wrapping dający mnóstwo korzyści suchej dojrzałej i wymagającej ujędrnienia skórze. 

PAKIET BODY WRAP – masaż klasyczny ręczny lub sportowy lub antycellulitowy + terapia wspierająca mikrokrążenie całego ciała co daje lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek. Przed masażem wykonywany jest zabieg body wrapping z wykorzystaniem silnych kremów ze składem wg wskazań (marka francuska lub słoweńska do wyboru). Podczas body wrapping klient leży na przetworniku wspierającym mikrokrążenie. 

 

WIĘCJE O ZABIEGACH WCHODZĄCYCH W SKŁAD PAKIETÓW UZDROWISKO:

UDVARTANA –  to rytuał oczyszczający całe ciało wywodzący się z tradycji zabiegów orientalnych. Polega na przyjemnym masażu z wykorzystaniem naturalnych olejów oraz mąki z ciecierzycy, lnu. Inne składniki to czarna soczewica, jęczmień, miodła indyjska, moringa, alpina galgant,   gorczyca biała, imbir, pieprz czarny. Udvartana wywodzi się ze starożytnej medycyny indyjskiej liczącej sobie   już ponad pięć tysięcy lat. Zabieg polega na intensywnym masażu z wykorzystaniem mąki i oleju przypominającym peeling i dającym intensywne odczucia na skórze. Udvartana bardzo pobudza skórę co daje wynik silnej antyoksydacji i usunięcia toksyn i zanieczyszczeń. Po zabiegu wskazaniem jest picie dużej ilości ciepłej wody i wygodny relaks. Dlatego zabiegi najlepiej jest wykonywać w drugiej połowie dnia. Udvartana wzmaga metabolizm, dlatego szczególnie polecana jest osobom na redukcji lub planującym odchudzanie. Zabiegów nie stosuje się u osób z łuszczycą, stanami zapalnymi skóry i drastycznie sucha skórą,  u kobiet w ciąży i osobom poniżej 18 roku życia.  

MASAŻE MANUALNE – oferujemy masaże: klasyczny, leczniczy, relaksacyjny, sportowy, antycellulitowy, bańką chińską, maderoterapię.
Masaże wykonujemy w klimatycznym gabinecie masażu, którego wnętrze pozwala na poczucie odcięcia od dnia codziennego, obowiązków i spraw pilnych. Na ten czas zalecamy relaks i odprężenie by był to czas dbałości i pielęgnacji siebie.

TERAPIA MIKROKRĄŻENIOWA – polega na 8 minutowej ekspozycji na specjalnym przetworniku. Nazwa zabiegu to skrót od Bio-Elektro-Magnetische-Energie-Regulation (czyli bioelektromagnetyczna regulacja energii). Dotychczas, jest to jedyne na świecie tego typu rozwiązanie. Stymuluje 100 000 km naczyń krwionośnych w całym organizmie, przywracając naturalny dopływ krwi do tkanek, co pozwala mięśniom na szybszą regenerację, przebudowę, gojenie się blizn, leczenie urazów itp. Urządzenie  powstało w wyniku wieloletniej współpracy naukowej lekarzy i biofizyków z całej Europy i zostało opatentowane przez profesora dr medycznego Rainera Kloppa z Berlina (lidera w dziedzinie badań nad mikrokrążeniem). Technologia  wykorzystuje opatentowany sygnał elektromagnetyczny, aby dostarczyć biorytmicznie zdefiniowany sygnał terapeutyczny.  Przeciwwskazania do zabiegu to:  osoby w trakcie chemioterapii, podczas leczenia immunosupresyjnego po transplantacji, aktywne implanty medyczne przeznaczone do dozowania leków (pompy leków).

SOLLUX – to lampa lecznicza stosowana w celu wywołania reakcji termicznej, co znajduje zastosowanie w wielu terapiach prozdrowotnych i leczeniu schorzeń takich jak bóle kręgosłupa, stany zapalne, zespoły bólowe, nerwobóle, uszkodzenia skóry, trądzik. Wykorzystywana w ciepłolecznictwie i światłolecznictwie. Pomocniczo w leczeniu zapalenia zatok czy stanów zapalnych skóry. Lampa emituje promieniowanie podczerwone o długość fali od 770 do 1500 nm, charakteryzuje je przede wszystkim działanie cieplne. Terapia promieniowaniem IR (infraterapia) odznacza się głęboką penetracją do wnętrza tkanek, dzięki temu następuje poprawa ukrwienia, podnosi się ciepłota ciała. Działanie lampy sprzyja wspieraniu procesów metabolicznych i gojących. W zabiegach kosmetycznych stosowana w celu rozpulchnienia skóry przed zabiegami oczyszczania. 

FRIZMI – to nowoczesna aparatura kosmetyczna, która dzięki wykorzystaniu różnic w generowanej temperaturze oraz technologię EMS pozwala na profilowanie twarzy. W  technologii  wykorzystano metodę działania opartą o ems cryo liftonic, która w rozbudowany sposób pozwala na oczyszczanie i ujędrnianie wiotkiej skóry, lifting twarzy oraz trening jej mięśni, jak również przeprowadzenie zabiegu lipolizy punktowej. Zabieg pozwala na: odmłodzenie i poprawę kondycji skóry oraz absorbcje składników aktywnych w jej głąb. Stosując urządzenie możemy przeprowadzić trening mięśni twarzy i jej antropologiczne profilowanie. Efekty zabiegu to: odmładzanie, poprawa kondycji skóry, absorbcja składników aktywnych, trening mięśni, atropolologiczne profilowanie twarzy. 

NATURALNE PEELINGI OCZYSZCZAJĄCE – zabiegi wykonywane na 2 lub 4 ręce – obejmują peeling całego ciała z wykorzystaniem wysokiej jakości peelingów o zapachach naturalnych, owocowo ziołowych i orientalnych. Peeling wykonywany jest w formie 50 minutowego, przyjemnego, odprężającego masażu manualnego. Doskonałym jest poprzedzenie peelingu 8 minutowa terapia mikrokrążeniowa a po zabiegu terapią światłem rozproszonym  z zastosowaniem medycznej lamy  led. 

ZABIEGI ENDERMOLOGICZNE –  w naszych gabinetach stosujemy kilka technologii do masażu tkanek głębokich metoda rollowania vacuum. To najbardziej doceniane techniki przez klientów z objawami cellulitu i łagodnych zaburzeń krążenia. Dodatkowym atutem jest wparcie procesów metabolicznych co pomaga w uzyskaniu redukcji obwodów ciała i w ostateczniej wersji zgubienia nadmiaru kilogramów. Zabiegi łączymy z terapiami odmładzającymi skórę. 

 

 

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry