Szkolenia

Szkolenia

Jako doświadczeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem  i  kwalifikacjami ukierunkowanymi na edukację, promocję zdrowia,  kosmetologię i medycynę estetyczną  od lat dzielimy się wiedzą z profesjonalistami branży usług estetycznych. Edukacja ta oparta jest na szkoleniach i warsztatach wspierających rozwój w obszarze praktyczno – merytorycznym oraz biznesowym.

L&R Beauty to projekt stworzony przez doświadczone specjalistki branźy usług beauty i medycyny estetycznej. Zabiera uczestników w świat rozwoju i rozwoju kreatywności w rozwijaniu ich umiejętności eksperckich zarówno w pracy z pacjentem jak i prowadzeniu własnego biznesu. Połączenie świadomego i sprawnego zarządzania z wiedzą branżową , analiza potrzeb oraz zdefiniowanie priorytetów biznesowych to klucz do sukcesu. Prowadzimy liderów, właścicieli i personel przez cztery kluczowe szkolenia do realizacji zamierzonych celów biznesowych.

Każdy z czterech warsztatów obejmuje pracę prowadzących z liderem i/lub zespołem nad wyznaczonymi celami biznesowymi. Zajęcia polegają na praktycznym zastosowaniu sprawdzonych i skutecznych metod sprzedaży i usług zmieniających w trakcie trwania kursu nawyki zawodowe uczestników. W drugiej części warsztatu nawyki są utrwalane by mogły być stosowane i  wdrażane w codzienną pracę.

Warsztaty i szkolenia odbywają się w Instytut 36 i Chimera derm w Olsztynie.
Szkolenia techniczne i merytoryczne ściśle branżowe – w Instytucie  Medycyny Estetycznej  Instytut36 w Olsztynie

Uczestnicy korzystają z wypoczynku (poza godzinami szkoleń i warsztatów)  oraz noclegu w gospodarstwie agroturystycznym  Learn&Rest Wipsowo44. To czas na wspólny wypoczynek i integrację zespołu.

Warsztaty podzielone są na 4 tematyczne sesje.
Każda sesja to pobyt w Learn&Rest 2 doby w ustalonym terminie obejmujący warsztaty, noclegi, wyżywienie, zajęcia rozwojowe..

SESJE TEMATYCZNE:

1. Moc budowania zespołu i integracja
2. Budowa postawy profesjonalisty
3. Efektywna sprzedaż w wersji praktycznej i merytorycznej 
4. Budowanie i rekonstrukcja marki.     

Foto Aga i Kasia w Inst                         

o nas…

Katarzyna Bołądź
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego  w Łodzi, szkoleniowiec, promotorka zdrowia, ekspert medialny, specjalista Dietetyki i Żywienia człowieka,  była wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”, prowadzi sieć gabinetów kosmetologii i medycyny estetycznej w Olsztynie oraz ośrodek szkoleniowy Learn & Rest. Autorka  publikacji branżowych i artykułów naukowych, prelegentka na kongresach i sympozjach. Promotorka i kreatorka marek obszaru Usług Estetycznych

Agnieszka Gomolińska
Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, ekspert z wieloletnią praktyką w zakresie zaawansowanych metod pielęgnacji skóry. Moderatorka paneli kongresowych. Absolwentka UM w Łodzi i KWSPZ w Krakowie, Autorka wielu artykułów branżowych. Współorganizatorka największego kongresu  branży beauty w Polsce. Niezależny ekspert Les Nouvelles Esthetique Polska.
 

o naszym warsztacie:

„Nigdy nie byłam na szkoleniu, które zmieniło moją postawę jako specjalistki, jako przedsiębiorcy i człowieka.
Na wszystkich szkoleniach słyszałam jak powinno być, ale zamykając drzwi wracałam tego jak jest.
To jedyne warsztaty które natychmiast utrwalają nowe ja i wbudowują lepsze nawyki.
Od pierwszego dnia po powrocie czułam zmianę, jej lekkość i doświadczałam jej efektów.”

Tagi

  • chimera
  • depilacja laserowa
  • kosmetologia olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry