Gabinet kosmetologiczny Olsztyn

Kosmetologia

Kosmetologia nierozłącznie idzie w parze w medycyną estetyczną i dermatologią. Dbałość o powierzchnię skóry, jej właściwości obronne i regeneracyjne to klucz do zdrowej i młodej skóry w każdym wieku. Nasz wieloletni sukces to łączenie tych dziedzin, a kosmetologia estetyczna jest nam szczególnie bliska. Oferujemy szeroką ofertę zabiegów nieustannie ją aktualizując. Obserwujemy trendy, sprawdzamy nowości i wybieramy to co najlepsze, najbardziej bezpieczne i o najwyższej jakości. W menu po lewej stronie po kolei przedstawiamy najważniejsze zabiegi kosmetologiczne będące obecnie TOP zabiegami na rynku. Nie przedstawiamy tu wszystkich naszych zabiegów. Nasza oferta to ogrom możliwości  technologicznych i zabiegowych. Tu opisujemy zabiegi, które zasługują na szczególną uwagę.

 

WYBRANE ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE – NOWOŚCI 2022

 

OCZYSZCZANIE TWARZY

Zabiegi oczyszczania od zawsze były podstawą kosmetyki i kosmetologii. Tradycyjnie oczyszczanie to usuwanie nagromadzonego łoju i zanieczyszczeń z porów skóry z użyciem technik manualnych i biochemicznych. Oczyszczanie rozpoczynamy od dokładnego oczyszczenia skóry, dezynfekcji i peelingu dobranego do stanu skóry. Następnie skóra jest rozpulchniana i oczyszczana manualnie. W kolejnym etapie wprowadzane są do skóry substancje lecznicze lub kosmetyczne według potrzeb skóry. Po tym etapie nakładana jest maska ściągająca pory w celu ich zamknięcia i unormowania pracy gruczołów łojowych. Na zakończenie nakładana jest plastyczna lub proszkowa maska algowa. Zabieg normalizuje skórę trądzikową, łojotokową, tłusta i skłonną do zanieczyszczeń i stanów zapalnych. 

BIO RE PEEL

BioRePeel jest dwufazowym peelingiem składającym się z bogatej kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin. Zabieg dedykujemy osobom ze skóra starzejącą się, nierówną w kolorycie i z foto-uszkodzeniami. Polecamy osobom pracującym w stresie środowiskowym (komputery, stres, zanieczyszczenia, klimatyzacja). Peeling łączymy jednocześnie z mikronakłuwaniem co znacznie podnosi jego skuteczność. Peeling dzięki aminokwasom stanowi również nieinwazyjną, skuteczna biostymulację. Już jeden zabieg zwiększa napięcie skóry.

RETINOL STEM CELL FRAX

Rzadko spotykane w zabiegach łączenie aktywnego, wysokoskoncentrowanego retinolu z kontrolowanymi mikrouszkodzeniami skóry. Dedykowany skórom dojrzałym, pozbawionym jędrności o nierównym kolorycie, szarym i zmęczonym. Ma wymiar wielopłaszczyznowy dzięki stopniowemu złuszczaniu i stymulowaniu skóry przez kilka dni po zabiegu. Ukierunkowana retinizacja domowa skóry wprowadza skórę w stan ciągłej wymiany, odnowy i odmładzania.

WITAMIN C PEEL

Zabieg, który zawsze będzie uwielbiać  każda skóra za natychmiastowe działanie rozświetlające, antyoksydacyjne i odświeżające. Zalecany jako doraźny, pojedynczy zabieg jak i seria zabiegów dostarcząjacych skórze witaminę C. Bez niej nie istnieje możliwość produkcji kolagenu. Jest to wiec doskonałe uzupełnienie zabiegów typu HiFu, Zaffiro, Emerge, Lavienne. Niezwykle przyjemne, sensoryczne działanie olejków i wyciągów komórek macierzystych z pomarańczy sprawia ze zabieg jest luksusowym rytuałem

JESSNER PEEL

Ten zabieg od wielu lat stoi na najwyższym miejscu w rankingu peelingów przeciwtrądzikowych i przeciwłojotokowych. Rozjaśnia zmiany pozapalne, spłyca blizny potrądzikowe i hamuje rozwój zmian trądzikowych. Przywraca skórze prawidłowe funkcje wydzielnicze i zmniejsza łojotok. Natychmiast podczas zabiegu spłyca grudki i  zmniejsza wypukłość krost. Zabieg dedykowany jest skórom tłustym, z rozszerzonymi porami i z tendencja do nawrotów grudkowo krostkowych.

GENOSYS

Wprowadzanie, bezbolesne i małoinwazyjne substancji aktywnych w głąb skóry dotychczas nie było tak efektywne. Podczas wtłaczania 5 ml ampułki dostosowanej do wymagań skóry głowica urządzenia emituje technologię SmartDivity. – Inteligentna Częstotliwość Radiowa + Inteligentna Penetracja Przezskórna. W trakcie zabiegu następuje „reset komórkowy” co przywraca skórze homeostazę, prawidłowe ukrwienie i dotlenienie jednocześnie podając dobroczynne substancje o celowanych właściwościach.

 

Tagi

 • bio re peel olsztyn
 • chimera
 • chimera derm
 • gabinet kosmetologiczny olsztyn
 • gabinet kosmetyczny olsztyn
 • genosys olsztyn
 • jessner peel olsztyn
 • kosmetologia
 • kosmetologia olsztyn
 • kosmetyczka olsztyn
 • retinol stem cell fraz olsztyn
 • witamin c peel olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry