Vouchery

VoucheryChimera

VOUCHERY ZAPROSZENIA
PREZENTY PODARUNKI

Jeśli chcecie Państwo wręczyć  bliskiej osobie oryginalny prezent to warto dać jej relaks, odprężenie i dobre samopoczucie. Wizyta w naszym gabinecie  to doskonały pomysł na upominek. Z pewnością lepszy niż kolejny, nietrafiony gadget lub coś co już wielokrotnie zostało wręczone.

Wielu naszych Klientów  uradowało swoich bliskich taką niespodzianką. Podczas realizacji zaproszenia osoba obdarowana sama może decydować lub wspólnie ustalimy, jakie zabiegi zostaną wykonane w ramach wartości prezentu. Jeśli jest takie życzenie, możemy zdradzić jaka jest wartość zaproszenia do nas, a jeżeli nie życzą Państwo  sobie by osoba obdarowana poznała cenę zabiegów – pozostanie to naszą wspólną tajemnicą.

Eleganckie zaproszenie można zakupić za DOWOLNĄ KWOTĘ lub w cenie konkretnie  wybranych zabiegów. Polecamy więc zaproszenie do nas jako doskonały prezent dla mamy, taty,  pracowników, przyjaciół, i innych bliskich osób. Na każdą okazję lub bez..

Elegancko zapakowane zaproszenie możemy wysłać na wskazany adres po opłaceniu przelewu na konto Chimera derm PKO Olsztyn  nr konta: 71 1020 3541 0000 5302 0102 5501 tytułem  „Zaproszenie + imię i nazwisko osoby obdarowanej”

Zaproszenia są ważne przez okres 30 dni od daty zakupu.

Realizujemy zamówienia telefoniczne i wysyłamy zaproszenia pod wskazany adres. Jeżeli Państwo sobie sobie zażyczą, możemy dostarczyć zaproszenie pod wskazany adres i razem z zaproszeniem do Chimera derm wręczyć piękny bukiet kwiatów. Warto nam powiedzieć  o tym kupując zaproszenie.
Więcej informacji udzielą nasze recepcjonistki  pod nr tel 89-535-92-42.

PAKIETY ZABIEGOWE POLECANE NA PREZENT

Specjalnie na życzenie naszych Klientów przygotowaliśmy pakiety zabiegowe, dzięki którym oferujemy nie tylko poprawę jakości skóry ale także  odprężenie, relaks, ukojenie , redukcję stresu i napięcia. Pakiety są wspaniałym podarunkiem dla bliskiej osoby a także i dla siebie.

voucherAromatyczny Peeling całego ciała bez zmywania z wykorzystaniem rozpuszczających się kapsułek enzymatycznych.
Relaks w ciepłej masce cynamonowej rozgrzewającej i redukującej cellulit. Maska wspomaga mikrokrążenie i odżywia i pobudza metabolizm skóry..
Masaż twarzy, szyi dekoltu z pełnym zabiegiem marki Repechage skomponowanym do aktualnej potrzeby skóry. Zabiegi Repechage to bogactwo składników morskiego pochodzenia.
LED terapia światłem Led o działaniu regeneracyjnym i fotostymulującym skórę. Zabieg wykonywany jest w atmosferze aromatycznych olejków i relaksacyjnej muzyki na bardzo wygodnej, podgrzewanej leżance firmy Gharieni.
Czas: 2,5 h
Cena: 790 zł Pakiet Regeneracja

voucherAromatyczny Peeling całego ciała bez zmywania z wykorzystaniem rozpuszczających się kapsułek enzymatycznych.
Relaks i drenaż ciała w ciepłej masce Thalgo ujędrniającej i głęboko odżywiającej skórę. Maska wspomaga mikrokrążenie i odżywia i nawilża.
Masaż twarzy, szyi dekoltu zakończony okładem z mikronizowanej algi brunatnej, będącej skarbnicą substancji odżywczych dla skóry.
Tlenoterapia – ukojenie wrażliwej, podrażnionej  lub naczynkowej skóry
Pakiet realizowany jest w atmosferze aromatycznych olejków i relaksacyjnej muzyki na bardzo wygodnej, podgrzewanej leżance firmy Gharieni.
Czas: 3 h
Cena: 790 zł Pakiet Ukojenie

 


voucherMasaż ciała na Peelingu z wykorzystaniem aromatycznego oleju Afrodita i rozpuszczających się kapsułek enzymatycznych. Bezpośrednio po masażu sonoforeza z aktywnym serum ujędrniającym lub redukującym.
Relaks i drenaż ciała w kokonie body wrapping z maską nawilżającą przeznaczoną dla przesuszonej skóry. Okład wspomaga mikrokrążenie odżywia i nawilża.
Masaż twarzy, szyi dekoltu wkomponowany w zabieg amerykańskiej marki Repechage dostosowany dla aktualnych potrzeb skóry.Pakiet realizowany jest w atmosferze aromatycznych olejków i relaksacyjnej muzyki na bardzo wygodnej, podgrzewanej leżance firmy Gharieni.
Czas: 3 h
Cena: 890 zł Pakiet Stabilizacja

 


voucherAromatyczny Masaż ciała na Peelingu z wykorzystaniem aromatycznego oleju Afrodita i rozpuszczających się kapsułek enzymatycznych.
Relaks, odmłodzenie  i drenaż ciała w kokonie body wrapping z maską  z alfahydroksykwasami dla przesuszonej i wiotkiej skóry.
Intraceuticals – luksusowy zabieg na twarz szyję i dekolt z zastosowaniem tlenu hiperbarycznego i antyoksydantów z kwasem hialuronowym. Poprzedzony kwasem jabłkowym natychmiast napina i głęboko nawadnia skórę.
Masaż twarzy, szyi dekoltu o działaniu relaksacyjnym i poprawiającym odżywienie skóry..
Pakiet realizowany jest w atmosferze aromatycznych olejków i relaksacyjnej muzyki na bardzo wygodnej, podgrzewanej leżance firmy Gharieni.
Czas: 3,5 h
Cena: 1290 zł Pakiet Aroma Ukojenie

 


voucher

Aromatyczny peeling twarzy, szyi i dekoltu połączony z przyjemnym, odprężającym  masażem.
Aplikacja łagodnego żelowego kwasu odnawiającego skórę.
Wprowadzenie w głąb skóry odżywczego serum technologią dostosowana do stanu zdrowia Klienta (wskazania/przeciwwskazania).
Masaż oscylacyjny ciała (leżanka masująca)
Masaż twarzy szyi i dekoltu ujędrniający lub klasyczny.
Maska w postaci plastra nanomaski transportującej w głąb skóry kwas hialuronowy, witaminy,  substancje odżywcze i rewitalizujące.
Zabieg na twarz, szyję i dekolt
Czas: 2 h
Cena: 690 zł Pakiet  Piękna Skóra

 

 

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry