Premiery

ENDERMOLAB ENDERMOLOGIA NOWOŚĆ 2024

To zabieg modelujący sylwetkę. Jego działanie polega na redukcji obwodów ciała  poprzez zwiększenie lipolizy w komórkach tłuszczowych, ujędrnianie skóry dzięki stymulacji kolagenu oraz redukcji cellulitu. Celem zabiegu jest zmniejszenie obrzęków ciała, drenaż limfatyczny, wspieranie układu krążenia, poprawa jakości skóry również po ciąży lub szybkim schudnięciu. Metoda endermologii wykonuje się zabiegi: estetyczne – zabiegi modelujące, wyszczuplające, ujędrniające ciało oraz redukujące cellulit, terapeutyczne – drenaż limfatyczny, regeneracja po wysiłku fizycznym, wspomaganie leczenia uszkodzeń mięśni, więzadeł, ścięgien, sportowe – przygotowanie do wysiłku mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł, relaksujące, odprężające, redukujące obrzęki. Podczas jednego zabiegu pracujemy jednocześnie  nad redukcją cellulitu, zmniejszeniem objętości tkanki tłuszczowej, modelowaniem ciała i ujędrnieniem skóry.


TERAPIA MIKROKRĄŻENIOWA BEMER NOWOŚĆ 2024

Fizykalna Terapia Bemer to urządzenie niemieckiego producenta wykorzystująca  pulsacyjne pole elektromagnetyczne do wprowadzenia do organizmu wyjątkowej, opatentowanej konfiguracji sygnałów BEMER.  Bemer ma pozytywne, ukierunkowane działanie na autoregulacyjną część wazomotoryki. Fizykalna Terapia Naczyniowa BEMER jest aplikacją, która w ukierunkowany sposób działa na centralne obszary w organizmie. Całkowicie bez leków czy „cudownych środków”. Brzmi jak magia, jednak ma proste wytłumaczenie: fizyka! Aplikacja Bemer stanowi udoskonalenie terapii polem elektromagnetycznym.


PAKIETY UZDROWISKO NOWOŚĆ 2024

W tym roku po obserwacji potrzeb naszych klientów oferujemy pakiety promujące zdrowie i wspierające kondycje zarówno skóry jak i całego organizmu. Pakiety skomponowane  i podzielone zostały według potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Wszystkie propozycje opisane są w zakładce uzdrowisko SPA. Zobacz więcej.


NOWY LASER  DO DEPILACJI 

W tym roku poszerzamy ofertę laserów do trwałej depilacji.  Tym rozwiązanim  jeden z najnowocześniejszych i bezpiecznych systemów. W ofercie posiadamy już lasery do depilacji jednak nasze doświadczenie wskazuje na to, że warto mieć w ofercie różne możliwości. Wybór najskuteczniejszej metody depilacji laserowej zależy od kilku czynników. Grubość i kolor włosa i skóry są kluczowe w doborze urządzenia laserowego. Depilacja laserowa jest obecnie najskuteczniejszą metodą usuwania nadmiernego owłosienia. Mechanizm światła laserowego sprowadza się do miejscowego, precyzyjnego podgrzania i zniszczenia elementów cebulki włosowej zabarwionych  melaniną bez szkodliwego oddziaływania na pozostałe komórki skóry. Laser wysyła impuls, który odparowuje pigment powodując wstrzymanie funkcji życiowych kilku cebulek jednocześnie eliminując na stałe odrost włosów.


LASER TULOWY  – NOWOŚĆ odmładzanie, zmarszczki, blizny

Laser tulowy to nr 1 na polskim rynku wśród technologii laserowych. To innowacyjny laser, który ze względu na charakterystykę długości fali 1972 nm i sposób działania znajduje szerokie zastosowanie w dermatologii, kosmetologii i medycynie estetycznej. W ciągu ostatnich kilku lat laser ten stał sie docenianą i ciesząca wieloma pozytywnymi opiniami technologią wśród ekspertów w zakresie laseroterapii. Skuteczność działania technologii potwierdzają liczne badania i publikacje naukowe. Laser stosowany jest do usuwania blizn, zmarszczek, przebarwień, wygładzania i do odmładzania skóry tzw. baby face.


MD LAMPA DO FOTOTERAPII LE

Nowa metoda terapii trudnych przypadków oraz nieinwazyjnej, głębokiej  regeneracji skóry dojrzałej. Flex MD to elastyczna, kompaktowa lampa do fototerapii LED. Profesjonalne urządzenie do fototerapii wyposażone w opatentowaną technologię LED z klinicznie potwierdzonymi długościami fal światła: niebieskiego 415 nm, czerwonego 633 nm, NIR 830 nm. Flex MD umożliwia również emisję pojedynczej długości fali lub kilku długości równocześnie. System posiada Certyfikat Medyczny na trądzik, gojenie ran, łuszczycę i ból (układ mięśniowo-szkieletowy). Również do różnych wskazań kosmetycznych jak odmładzanie i zaczerwienienia.

EFEKTY PO SERII ZABIEGÓW

 

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry