Mezoterapia Olsztyn

Mezoterapia

CO TO JEST MEZOTERAPIA?

Mezoterapia to jak sama nazwa mówi – „terapia w głębi skóry”. Wraz z upływem czasu wzrasta potrzeba rewitalizacji, stymulacji i odżywienia skóry w skuteczny ale małoinwazyjny sposób. Takie właśnie zadanie ma mezoterapia, najczęściej wybierana jako pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Mezoterapia ma na celu dostarczyć skórze niezbędne składniki do przywrócenia młodzieńczego, promiennego i wypoczętego wyglądu skóry. Mezoterapia błyskawicznie naje skórze świeży wygląd usuwając objawy przemęczenia i starzenia. . Dobór wprowadzanych w skórę składników ukierunkowuje zabieg na spersonalizowany, konkretny efekt.

mezoterapia olsztyn

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONY ZABIEG MEZOTERAPII?

Zabieg wykonujemy dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Czas rozpoczęcia terapii zależy od wielu czynników takich jak stan skóry, tryb życia, rodzaj wykonywanej pracy, narażenie na szkodliwe czynniki środowiskowe takie jak palenie tytoniu, praca przy komputerze, praca siedząca, mała aktywność fizyczna, błędy w pielęgnacji skóry. Zabiegi wykonywać można od 25 roku życia w zależności od wskazań.

JAK CZĘSTO NALEŻY WYKONYWAĆ ZABIEGI MEZOTERAPII?

Uzależnione jest to od kondycji skóry i wieku pacjenta. Najczęściej stosowana procedura to seria 4-6 zabiegów i co miesięczne zabiegi podtrzymujące efekty. U młodych osób już jeden zabieg może dać spektakularne efekty z zabiegami podtrzymującymi efekty co 2-3 miesiące. Zabiegi mezoterapii nie zastępują tak istotnych zabiegów jak peelingi chemiczne, wypełniacze czy stymulacja zabiegami z zakresu kosmetologii high tech. W połączeniu zabiegi te dają doskonałe efekty zdrowej, zadbanej i wypoczętej skóry.

JAKIE SUBSTANCJE STOSOANE SĄ W MEZOTERAPII?

Najczęściej stosowane substancje to nieusieciowany kwas hialuronowy, peptydy, krzemionka, l.karnityna, biotyna, witaminy, oligoelementy, aminokwasy, kwas bursztynowy, kofeina, witaminy, minerały.

JAKIE SĄ PRZECIWWSKAZANIA DO MEZOTERAPII IGŁOWEJ?

  • alergie na składniki stosowane do iniekcji
  • stany zapalne skóry w obszarze zabiegowym
  • ciąża
  • karminie piersią
  • skóra świeżo opalona
  • stany ropne
  • opryszczka
  • nieuregulowana cukrzyca

PRACUJEMY NA BEZPIECZNYCH PRODUKTACH PRZEZNACZONYCH DO INIEKCJI

mezoterapia olsztyn 02

 

 

 

Tagi

  • mezoterapia
  • mezoterapia olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry