Wolumetria twarzy Olsztyn

Wolumetria

CZYM JEST LIFTING WOLUMETRYCZNY?

Wolumetryczne odmładzanie twarzy polega na przywracaniu utraconej z wiekiem objętości tkanek oraz przywracaniu naturalnych, młodzieńczych rysów twarzy. Pozwala również na modelowanie zarysu owalu w obszarach, w których następuje zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Większość preparatów do wypełnień ma na celu usuwanie drobnych zmarszczek lub głębszych bruzd, jednak nie są one przeznaczone do volumetrii. Do tego celu stosuje się specjalnie skomponowane preparaty pozwalające na przywrócenie objętości. Ich jakość techniczna i biochemiczna pozwala na długotrwałe, stopniowe i bezpieczne utrzymywanie objętości i jednoczesny, powolny rozkład biologiczny produktu.

Najnowocześniejsze preparaty  zapewniają stopniowe, naturalne efekty utrzymujące się przez długi czas. Są to doskonałe produkty oparte na kwasie hialuronowym. Dzięki zaawansowanej technologii powstały produkty o jednorodnej konsystencji, odporne na naturalny rozkład enzymatyczny i oddziaływanie wolnych rodników.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY PO ZABIEGU WOLUMETRYCZNYM?

Czas utrzymywania się efektów zależy od wielu czynników takich jak wiek, jakość skóry, czas przebywania na słońcu, ogólny stan zdrowia, przebyte wcześniej zabiegi, ilość i miejsce podania preparatu. Do czynników przyspieszających metabolizm wypełniaczy należą zabiegi z zastosowaniem fali radiowej, temperatura otoczenia, ekspozycja na promieniowanie uv pielęgnacja pozabiegowa skóry.

JAKIE SĄ CELE PODAWANIA PRODUKTU WOLUMETRYCZNEGO”

  • uwydatnienie kości policzkowych
  • uniesienie kąta żuchwy
  • podniesienie policzków
  • modelowanie podbródka
  • uniesienie zagłębień w okolicy skroni
  • uniesienie brwi

CO SIĘ DZIEJE W SKÓRZE PO PODANIU PREPERATU WOLUMETRYCZNEGO?

Po iniekcji wypełniacza w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne, które skutkują zdrowym i młodym wyglądem skóry i okolicy poddanej zabiegowi. Najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt, dłonie, okolica oczu, policzki. Jednym z najczęściej stosowanych wskazań jest modelowanie okolicy policzków lub ich podniesienie i odmłodzenie. Efekty powiększania widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się około 12 miesięcy. Każdy kolejny zabieg utrwala efekt. Zabiegi można regularnie powtarzać wg zaleceń lekarza.

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

W gabinecie Chimera derm zabiegi wykonywane są najwyższej jakości materiałami wypełniającymi. Produkty te posiadają w swoim składzie substancje znieczulającą co powoduje, że zabieg nie jest bolesny. Pacjentom szczególnie wrażliwym proponujemy zastosowanie dodatkowego znieczulenia.

JAKIE SĄ MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE?

Zabieg przede wszystkim musi być wykonany przez lekarza z dużym doświadczeniem i poczuciem estetyki twarzy. Niezbędna jest tez profesjonalna wiedza z zakresu anatomii i fizjologii. W naszym gabinecie zabieg wykonuje lekarz z 20 letnim doświadczeniem. Dzięki temu zapewniamy pacjentom usługę najwyższej jakości. Podczas zabiegu pacjent może odczuć ukłucie. Sam zabieg podawania wypełniacza trwa od kilku do kilkunastu minut. Poprzedzony jest konsultacja lekarską z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań. Należy pamiętać o rzetelnym poinformowaniu lekarza o stosowanych lekach, przebytych zabiegach. Po zabiegu przez kilka dni może być odczuwana tkliwość, niewielki obrzęk. Skóra podlega regeneracji i gojeniu około 14 dni. Nie stwarza to jednak dyskomfortu w codziennych czynnościach.

CENY ZABIEGÓW

Lekarz indywidualnie podczas konsultacji przedstawia cenę zabiegu gdyż dawkowanie jest ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od wskazań, ilości preparatu i partii poddanej zabiegowi. 

 

Tagi

  • volumetria
  • wolumetria
  • wolumetria twarzy
  • wolumetria twarzy olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry