kriolipoliza Olsztyn

Kriolipoliza

CO TO JEST KRIOLIPOLIZA

kriolipolizaKriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki.

JAK WYGLĄDA ZABIEG

Specjalny aplikator próżniowy zostaje przyłożony do obszaru,z którego chcemy pozbyć się tłuszczu. Z komórek zostaje pobrane ciepło. Czujniki wbudowane w aplikator są połączone z panelem sterowania w celu stałego monitorowania i regulowania chłodzenia. Głównym celem zabiegu jest takie ochłodzenie komórek tłuszczowych, aby spowodować ich obumarcie. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo sa eliminowane i wydalane z orga-nizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubosć tkanki tłuszczowej maleje. Dodatkowe zastosowanie radiofrek-wencji (RF) przyspiesza proces lipolizy.ILE ZABIEGÓW NALEŻY WYKONAĆ

Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się wykonanie serii
od 3 do 6 zabiegów w odstępach 4-tygodniowych.

CZY TO BOLI

Zabieg jest nieinwazyjny i raczej bezbolesny, chociaż można poczuć zimno i odczucie zasysania skóry. Mogą pojawić się przejściowe zaczerwienienia i siniaki.

CO SIĘ DZIEJE PO ZABIEGU

Rezultaty nie są widoczne od razu. Komórki tłuszczowe są usuwane z ciała powoli, w trakcie procesu metaboliczne organizmu. Po 4 – 6 miesiącach widoczny jest finalny efekt zabiegu. Można stracić od 25 do 40 proc. tkanki tłuszczowej z obszaru poddanego zabiegowi.

DLA KOGO KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza nie jest zabiegiem odchudzającym. Jest zabiegiem redukującym lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Efekty kriolipolizy najlepiej widać na małych obszarach, gdzie lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa jest oporna na stosowanie
diety i ćwiczeń. Zabieg polecany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

kriolipoliza efekty

Tagi

  • kriolipoliza
  • kriolipoliza olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry