VENUS LEGACY Olsztyn

VENUS LEGACY

CZYM JEST TECHNOLOGIA VENUS LEGACY?

Firma Venus Concept wprowadziła do medycyny estetycznej nową technologię umożliwiającą bezinwazyjne kształtowanie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy, dekoltu szyi i ciała. Urządzenie Venus Legacy to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™, które to gwarantują zadowolenie klienta z zabiegu oraz wygodę stosowania urządzenia. To urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku. Urządzenie to stosowane w wielu najlepszych klinikach w kraju i na świecie. To nieinwazyjne, bezbolesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dostępne dzięki rewolucyjnemu połączeniu technologii VariPulse™oraz (MP)2.

JAKIE SĄWSKAZANIA DO ZABIEGU?

 • redukcja, wygładzenie zmarszczek
 • lifting
 • poprawa napięcia skóry
 • wyszczuplenie
 • modelowanie sylwetki
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcja opuchlizny oczu
 • zmniejszenie cellulitu
 • odmładzanie tkanek

JAKICH EFEKTÓW MOZNA OCZEKIWAĆ PO ZABIEGU?

Venus Legacy zapewnia długotrwałe, widoczne natychmiast po zastosowaniu urządzenia, efekty zabiegowe. Wzrost napięcia skóry i redukcje cellulitu można zaobserwować już po pierwszej sesji. Szybkie, homogeniczne i w 100% bezpieczne podniesienie temperatury tkanki niezależne od typu skóry stymuluje wzrost nowego kolagenu poprzez aktywację funkcji fibroblastów. Powoduje to tworzenie nowego kolagenu ujędrniającego i odmładzającego skórę. Technologia znajduje zastosowanie w zabiegach na ciało, twarz, szyję i dekolt. Wysoka skuteczność i wszechstronność stosowania pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów.

NA CZYM POLEGA TERAPIA VENUS LEGACY?

Urządzenie Venus Legacy jest pierwszym i jedynym, które posiada certyfikat FDA i stosuje technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulseTM (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback). Technologia multipolarnej fali radiowej pozwala na efektywne podgrzanie głębszych warstw skóry oraz tkanki podskórnej. W tkance wytwarzane jest endogenne ciepło, które nie tylko obkurcza włókna kolagenowe ale stymuluje tworzenie nowych. Wytwarzanie ciepła w warstwach tkanki tłuszczowej pozwala na redukcje adipocytów dając efekty wyszczuplenia i redukcji cellulitu. Technologia Vari-Pulse pozwala na wybranie docelowego obszaru działania. Podciśnienie wytwarzane podczas pracy głowicy wspomaga krążenie limfatyczne, redukuje obrzęki wpływając na lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek.

JAK WYGLĄDA PROCEDURA ZABIEGU?

Zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Polega na masowaniu tkanek głowicą. Podczas terapii odczuwane jest przyjemne ciepło i zasysanie tkanek. Efekty zabiegów pojawiają się narastająco w kolejnych tygodniach po zabiegu. Aby osiągnąć zadowalające efekty zabiegi należy przeprowadzać w seriach – 10 x sesja zabiegowa. Jedna sesja trwa od 20 minut do 2 godzin w zależności od poddawanej zabiegowi partii ciała lub twarzy. Pojedynczy zabieg może być wykonany jedynie w celu biostymulacji i pobudzenia skóry do naturalnych aktywności fizjologicznych i może być stosowany jako dodatek do zabiegu pielęgnacyjnego. Spektakularne efekty można osiągać jedynie w cyklu wielozabiegowym rozciągniętym w czasie ok 2-3 miesięcy. Zabiegi wykonywane są co ok. 10 dni.

JAKICH EFEKTÓW MOŻNA OCZEKIWAĆ PO SERII ZABIEGÓW?

 • Kurczenie się włókien kolagenowych – natychmiastowe ujędrnienie
 • Synteza kolagenu – odmłodzenie
 • Poprawa krążenia – poprawa krążenia w naczyniach włosowatych
 • Drenaż limfatyczny – poprawa krążenia limfatycznego
 • Precyzyjna regulacja głębokości penetracji tkanki – ujędrnienie lub redukcja
 • Formowanie nowych naczyń włosowatych – odżywienie
 • Tworzenie nowych, żywych fibroblastów – odmłodzenie
 • Lipoliza – redukcja tkanki tłuszczowej – wyszczuplenie

Zrzut ekranu 2022 02 4 o 14.55.54

JAKIE SĄ TECHNOLOGICZNE MOŻLIWOŚCI ZABIEGOWE?

 • LiftFX – głowica przeznaczona do prowadzenia zabiegów na małych partiach w celu poprawy krążenia i w konsekwencji zmniejszenie obrzęków w okolicach oczu, oraz redukcję tkanki tłuszczowej z okolic podbródka, biustu i ramion.
 • DiamondPolar™ ma specjalnie umieszczone elektrody,tym samym umożliwia wykonanie zabiegu wygładzania zmarszczek w miejscach trudno dostępnych takich jak okolice oczu czy żuchwy
 • SculptFX – umożliwia wytworzenie głębokiego obszaru podgrzanej tkanki, w efekcie uzyskujemy konturowanie ciała oraz redukcję cellulitu. Technologia
 • VariPulse™ poprawia krążenie, stymuluje drenaż limfatyczny oraz lipolizę w obszarze zabiegowym.
 • SculptFX™oraz OctiPolar™ charakteryzują się dużą powierzchnią działania, zwiększoną emisją ciepła oraz wyższą temperaturą stosowaną w czasie zabiegu dzięki czemu może być on wykonywany szybciej i skuteczniej.

CENNIK ZABIEGÓW

pojedynczy zabieg 2 partie ciało600 zł
pojedynczy zabieg ciało 1 partia400 zł
pojedynczy zabieg twarz450 zł
pojedynczy zabieg twarz, szyja, podbródek500 zł
brzuch seria 10 zabiegów3000 zł
brzuch + boczki 10 zabiegów3400 zł
całe uda 10 zabiegów3000 zł
1 strona ud (przód lub tył lub część boczna) 10 zabiegów2200 zł
pośladki 10 zabiegów2100 zł
ramiona 10 zabiegów2000 zl
okolica oczu  10 zabiegów2500 zł
cała twarz 10 zabiegów4200 zł
szyja  10 zabiegów3000 zł
szyja pojedyńczy zabieg400 zł
twarz, szyja, podbródek 10 zabiegów5000 zł
twarz, szyja, podbródek – pojedynczy zabieg600 zł

 

 

Tagi

 • venus legacy
 • venus legacy olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry