Modelowanie ust Olsztyn

Usta

NA CZYM POEGA MODELOWANIE UST?

Należy zaznaczyć, że powiększanie i modelowanie ust wykonuje się z zastosowaniem materiałów wypełniających tzw wypełniaczy – fillerów. Zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy stosowane są nie tylko do modelowania ust ale także w celu wypełnienia ubytków manifestujących się na skórze w postaci zmarszczek, zagłębień, bruzd oraz do przywracania utraconej z wiekiem objętości twarzy. Wypełniacze stosuje się do wypełniania policzków, kształtowania profilu brody, czoła, skroni, modelowania i powiększania ust oraz poprawy owalu. Zabiegi szybko poprawiają wygląd, skóra staje się nawilżona i ujędrniona. W zasadzie natychmiast po zastosowaniu wypełniacza większość bruzd i zwiotczeń znika a efekty utrzymują się wiele miesięcy. Modelując usta podaje się niewielka ilość wypełniacza, rozkładając zabieg na kilka etapów. Często do uzyskania subtelnego, naturalnego efektu wystarczy jedna wizyta z kolejną wizyta kontrolną.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY?

Czas utrzymywania się efektów zależy od wielu czynników takich jak wielkość i kształt ust, nawilżenie, wiek, jakość błony śluzowej i skóry, czas przebywania na słońcu, ogólny stan zdrowia, przebyte wcześniej zabiegi, ilość i miejsce podania preparatu. Do czynników przyspieszających metabolizm wypełniaczy należą zabiegi z zastosowaniem fali radiowej, temperatura otoczenia.

CO SIĘ DZIEJE W SKÓRZE PO PODANIU WYPEŁNIACZA?

Po iniekcji wypełniacza w głębi skóry rozpoczynają się intensywne procesy regeneracyjne, które skutkują zdrowym i młodym wyglądem skóry i okolicy poddanej zabiegowi. Najczęściej jest to twarz, szyja, dekolt, dłonie, okolica oczu, policzki. Jednym z najczęściej stosowanych wskazań jest modelowanie okolicy ust lub ich powiększanie i odmłodzenie. Efekty powiększania ust widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się około 12 miesięcy. Każdy kolejny zabieg utrwala efekt. Zabiegi można regularnie powtarzać wg zaleceń lekarza.

CZY ZABIEG WYPEŁNIANIA UST JEST BOLESNY?

W gabinecie Chimera derm zabiegi wykonywane są najwyższej jakości materiałami wypełniającymi firmy Juvederm Allergan. Produkty te posiadają w swoim składzie substancje znieczulająco co powoduje, że zabieg nie jest bolesny. Pacjentom szczególnie wrażliwym proponujemy zastosowanie dodatkowego znieczulenia.

JAKIE SĄ MOŻLIWE SKUTKI UBOCZNE?

Zabieg przede wszystkim musi być wykonany przez osobę z dużym doświadczeniem i poczuciem estetyki twarzy. Niezbędna jest tez profesjonalna wiedza z zakresu anatomii i fizjologii. W naszym gabinecie zabieg wykonuje lekarz z 20 letnim doświadczeniem. Dzięki temu zapewniamy pacjentom usługę najwyższej jakości. Podczas zabiegu pacjent może odczuć ukłucie. Sam zabieg podawania wypełniacza trwa od kilku do kilkunastu minut. Poprzedzony jest konsultacja lekarską z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań. Należy pamiętać o rzetelnym poinformowaniu lekarza o stosowanych lekach, przebytych zabiegach. Po zabiegu przez kilka dni może być odczuwana tkliwość, niewielki obrzęk. Skóra podlega regeneracji i gojeniu około 14 dni. Nie stwarza to jednak dyskomfortu w codziennych czynnościach.

CENY ZABIEGÓW

Lekarz indywidualnie podczas konsultacji przedstawia cenę zabiegu gdyż dawkowanie jest ustalane indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od wskazań, ilości preparatu i partii poddanej zabiegowi. Poniżej orientacyjne ceny zabiegów.

 

Tagi

  • modelowanie ust
  • modelowanie ust olsztyn
  • powiększanie ust
  • powiększanie ust olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry