Sylwetka

Modelowanie sylwetki to proces zabiegowy trwający od kilku do kilkunastu tygodni. Jednak zakończenie terapii nie zwalnia od stosowania zaleceń naszych ekspertów. To zalecenia dotyczące odżywiania, aktywności fizycznej, stylu życia i zabiegów podtrzymujących efekty. Do modelowania sylwetki stosujemy wiele zabiegów takich jak masaże endermologiczne – posiadamy do tego celu kilka technologii cenionych w najlepszych klinikach estetycznych. Pomiędzy zabiegami stosujemy owijania ciała tzw body wrapping, liposukcje kawitacyjną, sfokusowane ultradźwięki, podczerwień oraz terapie mikrokrążeniową wspierającą metabolizm. Drenaż limfatyczny i manualne masaże to podstawa. Dla każdego klienta komponujemy spersonalizowany plan, który konsekwentnie realizujemy. Liczymy na wsparcie – nie objadanie się i deficyt kaloryczny w przypadku zamiaru zgubienia zbędnych kilogramów. Wspólnie postawiony cel i wspólna realizacja to klucz do sukcesu.

Do realizacji projektu „piękne ciało” niezbędne jest zastosowanie serii zabiegów łączących metody działania.
Polecamy zaprojektowane przez nas zestawy zabiegowe, które pozwolą na redukcję i rozwiązanie problemów z nadmierną tkanka tłuszczową, wiotką skórą czy cellulitem. Wzmocnią naczynia krwionośne i poprawia przepływy krwi i limfy usprawniając krążenie i wysmuklając sylwetkę. Poniżej zestaw pakietów na wiosnę 2024.
Pakiety zabiegowe modelujące sylwetkę z zastosowaniem terapii manualnych łączonych z nowoczesnymi technologiami.

PAKIETY ZABIEGOWE NA CIAŁO

1

Sezon na piękne ciało nadchodzi wielkimi krokami. Przygotowaliśmy z okazji naszych 25 urodzin pakiety modelujące w atrakcyjnych cenach. Masaże łączone z technologiami, zabiegami na macie do terapii mikrokrążenia, orientalne peelingi łączone z nowoczesnymi technologiami to zestawy umożliwiające uzyskanie pięknych, spektakularnych efektów w modelowaniu sylwetki.

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry