Nucleofill olsztyn

Nucleofill

 

Stosowany przez nas produkt do rewitalizacji  to nowoczesny produkt do biostymulacji skóry. Stanowi innowację w odmładzaniu i profilaktyce przeciwstarzeniowej To produkt firmy  do skutecznej mezoterapii stymulującej naturalnie skórę. Skuteczność terapii biostymulacji  została naukowo udowodniona: nawilża, i ujędrnia skórę, przywracając jej naturalny blask. Zabieg prowadzi do silnej biostymulacji i głębokiej odnowy skóry. Efekt wyraźnej poprawy jakości skóry uwalnia się stopniowo, wraz z zachodzącymi w skórze procesami naprawczymi. Główne z nich to powstawanie nowego kolagenu i elastyny – czyli białek odpowiedzialnych za gęstość, jędrność i sprężystość skóry.

Zabieg działa na trzech poziomach – liftingu, oksydacji i głębokiego nawilżenia. Odbudowa odbywa się na poziomie komórkowym co daje długotrwałe efekty. Działanie antyoksydacyjne redukuje wolne rodniki wywołane stresem środowiskowym a przez to – spowalniające starzenie się skóry. Nucleofill jest produktem bezpiecznym i naturalnym, będącym odpowiedzią na potrzeby starzejącej się skóry. Nucleofill nie zmienia rysów twarzy, nadaje jej młody, świeży i promienny wygląd. Zalecany dla osób od 30 roku życia.

 

RODZAJE I SPECYFIKACJA PRODUKTÓW NUCLEOFILL

  • Eyes – przeznaczony do biostymulacji okolicy oka, silny efekt liftingujący otrzymany dzięki działaniu komórkowym na receptory CD 39 co prowadzi do produkcji kolagenu typu I, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki działaniu na receptory CD 40 stymuluje dojrzewanie fibroblastów w miofibroblasty mających właściwości kurczliwe (redukcja obrzęków pod oczami, rozjaśnienie cieni naczyniowych)
  • Strong – przeznaczony do głębokiej odnowy, biorestrukturyzacji i odbudowy skóry. żel polinukleidowy o stężeniu 2,5%.
  • Medium Plus – skuteczny preparat w terapii łysienia androgenowego, poporodowego, pooperacyjnego. Stosowane w poczatkach łysienia oraz przerzedzenia brwi i brody u mężczyzn. Ma postać żelu polinukleidowego o masie cząsteczkowej ok 1500 kD.

 

 

 

Tagi

  • nucleofill
  • nucleofill olsztyn
  • nucleofill strong

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry