Dermatologia estetyczna

dr Małgorzata Orylska Ratyńska – lekarz dermatolog

Absolwentka wydziału lekarskiego UWM w Olsztynie. Członek zespołu lekarskiego w Klinice Immunologii Klinicznej i Chorób Przenoszonych Drogą Płciową. W Klinice na co dzień dr zajmuje się biopsją diagnostyczną oraz usuwaniem różnego typu nowotworów w obszarze skóry. W gabinecie Chimera derm przeprowadza  konsultacje z zakresu chorób skóry, laseroterapii, leczenia blizn, rozstępów, objawów starzenia skóry, oraz wykonuje zabiegi  z zakresu dermatologii estetycznej.

Konsultacje dermatologiczne oraz zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej i laseroterapii przeprowadza w gabinecie dr Małgorzata Orylska Ratyńska. W zakresie dermatologii diagnozuje przyczyny zmian skórnych i wdraża odpowiednie leczenie. W diagnostyce stosuje m.in badanie dermatoskopowe. Dermatologia jako dziedzina medycyny zajmuje się chorobami skóry i jej przydatków – paznokciami i włosami. W jej obrębie znajdują się również schorzenia ogólnoustrojowe ujawniające się lub wpływające  na stan skóry i przydatków.

Wskazania do konsultacji dermatologicznej i w zakresie dermatologii estetycznej to: choroby skóry; trądzik młodzieńczy, trądzik dorosłych, zmiany potrądzikowe – blizny, przebarwienia; skóra starzejąca się – wskazania do zabiegów laserowych i zabiegów Hi Tech; łysienie kobiet i mężczyzn – zabiegi trychologiczne; wskazania do terapii fotodynamicznej.

Informujemy, że ceny zabiegów z zakresu  dermatologii i dermatologii  estetycznej ustalane są  w trakcie konsultacji. Każdy pacjent wymaga szczegółowego dobrania techniki, rodzaju, jakości i ilości materiału stosowanego do zabiegu. Konsultacja polega na zbadaniu potrzeb i problemów pacjenta oraz zaproponowaniu najlepszego rozwiązania. Bezpośrednio po konsultacji i w  przypadku wskazań oraz braku przeciwwskazań istnieje możliwość wykonania zabiegu. Informujemy, że zabiegi mogą być wykonywane są w naszej filii Instytut36 na ul Kopernika 36/1 lub w gabinecie Chimera derm w zależności od zastosowanej techniki lub technologii.

Istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu w sprawach pilnych medycznych dermatologicznych
z doktor Małgorzatą Orylską
– gabinet przy ul Jarockiej 86 w Olsztynie telefon:  601 890 017

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry