Laser tulowy Olsztyn

LASER TULOWY

lav4 1

LASER TULOWY LAVIEEN

Laser tulowy to jedyny innowacyjny laser tulowy ze skanerem frakcyjnym umożliwiający wykonanie skutecznych i bezpiecznych zabiegów z zachowaniem minimalnego okresu rekonwalescencji w szerokiej grupie wskazań. Ze względu na charakterystykę długości fali, moc lasera oraz możliwości precyzyjnej regulacji parametrów, laser ten umożliwia pracę w 3 trybach: nieablacyjnym, subbablacyjnym i nieablacyjnym.

JAKIE SĄ WSKAZANIA DO ZASTOSOWANIA LASERA TULOWEGO LAVIEEN?

Lavieen sprawdza się doskonale w zabiegach odmładzania, remodelowania skóry jak również w redukcji zmian pigmentacyjnych i blizn. Subbablacyjny tryb pracy jest optymalnym rozwiązaniem do leczenia zmian pigmentacji podstawnej warstwy naskórka, w której występują duże ilości melanocytów i melaniny.

EFEKT BABY FACE

Efektem zastosowania serii zabiegów na skórę dojrzałą, starzejącą się jest efekt tzw „Baby Face”. Skóra jest gładka jak u niemowlęcia a czas rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Zabieg ten nie wyłącza z codziennych zajęć. Nieznaczne podrażnienia na drugi dzień po zabiegu można ukryć leczniczym makijażem.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ LASER TULOWY?

Laser tulowy to nr 1 na polskim rynku wśród technologii laserowych. To innowacyjny laser, który ze względu na charakterystykę długości fali 1972 nm i sposób działania znajduje szerokie zastosowanie w dermatologii, kosmetologii i medycynie estetycznej. W ciągu ostatnich kilku lat laser ten stał się docenianą i ciesząca wieloma pozytywnymi opiniami technologią wśród ekspertów w zakresie laseroterapii. Skuteczność działania technologii potwierdzają liczne badania i publikacje naukowe. Laser stosowany jest do usuwania blizn, zmarszczek, przebarwień, wygładzania i do odmładzania skóry tzw. baby face. Źródłem energii lasera tulowego jest tu. Tul jest najrzadszym lantanowcem występującym za Ziemi. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom jest używany jako źródło promieniowania w przenośnych aparatach Roentgena oraz w laserach. Nazwa pochodzi od starożytnej wyspy w północnej części Oceanu Atlantyckiego, wymieniona po raz pierwszy w IV wieku p.n.e. przez greckiego żeglarza Pyteasza z Massalli. Thule indentyfikowana jest zwykle z Islandią, Szetlandami lub wybrzeżem Norwegii. Zabiegi laserem tulowym wprowadzają nowe możliwości zabiegowe kompleksowej terapii różnych problemów skóry. Oferują pacjentom większy komfort w okresie pozabiegowym niż inne dotychczas stosowane lasery.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

 • Leczenie blizn potrądzikowych
 • Stymulacja i odmładzanie skóry
 • Lifting i ujędrnienie
 • Redukcja zmarszczek
 • Leczenie rozstepów
 • Leczenie melasmy
 • Redukcja piegów
 • Leczenie rogowacenia posłonecznego
 • Stymulacja wzrostu włosów

JAKIE SĄ EFEKTY PO ZABIEGU LAVIEEN?

Efekty to przede wszystkim wygładzenie, ujędrnienie i ujednolicenie kolorytu skóry w przypadku skóry z objawami starzenia i fotostarzenia. W redukcji blizn widoczne jest znaczne wygładzenie, wyrównanie struktury obszaru objętego blizna, ujednolicenie kolorytu, spłaszczenie I wygładzenie blizny.

JAK NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Przed zabiegiem nie należy stosować kosmetyków zawierających retinol lib inne retinoidy. Pacjent powinien również kwasów owoców i innych substancji drażniących (peelingi, mikrodermabrazja) Pacjent przed zabiegiem zobowiązany jest do odstawienia wszelkich leków i ziół o działaniu światłouczuląjącym. Jeśli pacjent nie jest pewny, czy stosowany preparat ma właściwości fotouczulające – nasi eksperci udziela informacji na ten temat. Przed wykonaniem zabiegu nie należy opalać skóry. Dotyczy to zarówno opalania na słońcu jak i w solarium oraz stosowania samoopalaczy.

ZALECENIA PO ZABIEGU

Przez kilka dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, gorących kąpieli, zabiegów kosmetycznych i spa. W ciągu 4 tygodni od zabiegu zaleca się unikania bezpośredniej ekspozycji na światło słoneczne oraz zaleca stosowanie kremów z filtrem na dzień. # doby po zabiegu należy stosować zalecany krem opatrunkowy.

Tagi

 • laser tulowy
 • laser tulowy olsztyn
 • lavieen
 • lavieen olsztyn

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry