Facebook pixel

Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: https://chimera.olsztyn.pl/medycyna-estetyczna-olsztyn

  medycyna estetyczna

  Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje u nas lekarz z bardzo dużym, wieloletnim doświadczeniem i wyczuciem estetyki twarzy. Od wielu lat szkoli się na całym świecie u najlepszych specjalistów. Dr Małgorzata Domarecka - nie tylko zdolna ale i uwielbiana przez swoich pacjentów, którzy przyjeżdżają do niej nie tylko z okolicy ale wręcz z całego świata, często od wielu lat. 

  Medycyna estetyczna to obecnie bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina ściśle połączona z kosmetologią i dermatologią. Lekarze i kosmetolodzy mają za zadanie dbać o zachowanie jak najdłużej dobrego wyglądu, samopoczucia i kondycji swoich  pacjentów aby sprostać ich marzeniom o długiej młodości i sprawności. Zabiegi te oparte są na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie wypełnień, relaksacji mięśni, modelowania kształtu twarzy i niwelowania zmian związanych z upływającym czasem. Zapraszamy do zapoznania się z  naszą ofertą.

  Informujemy, że ceny usług z zakresu medycyny estetycznej ustalane są pacjent - lekarz w trakcie konsultacji. Każdy pacjent wymaga szczegółowego dobrania techniki, rodzaju, jakości i ilości materiału stosowanego do zabiegu. Konsultacja polega na zbadaniu potrzeb i problemów pacjenta oraz zaproponowaniu najlepszego rozwiązania. Bezpośrednio po konsultacji i w  przypadku wskazań oraz braku przeciwwskazań istnieje możliwość wykonania zabiegu. Informujemy, że wszystkie te zabiegi wykonywane są w naszej filii Instytut36 na ul Kopernika 36/1 (naprzeciwko Chimery)

   

  SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZABIEGACH W LEWYM MENU PODSTRONY

   

  OFERTA MEDYCYNA ESTETYCZNA

   

  BOTOX

  Iniekcyjny zabieg dający efekt mio-relaksacji mięśniowej w wyniku czego twarz wygląda na młodszą i wypoczętą. Po wprowadzeniu przez lekarza niewielkiej ilości preparatu Botox w okolice zmarszczek mimicznych następuje neutralizacja działania neuronów, które odpowiadają za przesyłanie do mięśni impulsu do skurczu. Dzięki neutralizacji mięśnie nie działają przez okres od 6 do 8 miesięcy. W tym czasie skóra odpoczywa, zmarszczki wygładzają się, a mięsień „oducza” się skurczu – dając naturalny i wypoczęty wygląd. W gabinecie stosujemy tylko oryginalny lek firmy Allergan o nazwie Botox. Nie stosujemy zamienników.

  LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

  Zabieg iniekcyjny stosowany przy uporczywej nadpotliwości dłoni, pach, czoła i stóp u kobiet i mężczyzn. W takich przypadkach iniekcja toksyny botulinowej stanowi alternatywę dla leczenia dermatologicznego i chirurgicznego. Toksyna botulinowa blokuje uwalnianie acetylocholiny i powoduje, że bodźce z układu nerwowego nie docierają do gruczołów potowych co powoduje zahamowanie wydzielania potu. Stan ten utrzymuje się od kilku miesięcy do roku aż do czasu odtworzenia połączeń pomiędzy zakończeniami nerwowymi i gruczołami potowymi.

  KWAS HIALURONOWY

  Kwas hialuronowy to najczęściej wybierany składnik produktów wypełniających zaniki skóry, zmarszczki, blizny zanikowe, ubytki czy bruzdy i  utracone objętości odpowiadające za młody i zdrowy wygląd skóry  twarzy i  ciała. W naszej praktyce stosujemy najwyższej klasy wypełniacze amerykańskiej firmy Juvederm. Firma proponuje nowoczesne, przełomowe w pełni zbadane rozwiązania w produkcji wypełnień skórnych w oparciu o innowacyjną kombinacje technik molekularnych optymalizujących efekty i bezpieczeństwo. Nasze doświadczenie to 20 lat pracy z kwasem hialuronowym.

  MODELOWANIE UST

  Zabieg ten jest polecany osobom z wąską czerwienią warg oraz w przypadku warg wysuszonych odwodnionych z utratą jędrności. W znacznym stopniu może powiększyć objętość ust, skorygować kształt, zaznaczyć i podkreślić kontur, unieść opadające kąciki i zniwelować asymetrię. Modelowanie ust pomaga również w usuwaniu tzw. „zmarszczek palacza”. W zależności od ilości wstrzykniętego preparatu efekt może być bardzo widoczny lub dyskretny. Zabieg wykonywany jest w powierzchownym lub stomatologicznym znieczuleniu w zależności od potrzeb pacjenta.

  PROFHILO

  Profhilo to nowy, rewelacyjny zabieg modelujący owal twarzy i poprawiający jakość skóry bez użycia klasycznych wypełniaczy. Profhilo to nagrodzona przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej.To ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry. Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości .

  NICI HIALURONOWE

  Jest to technika wprowadzania kwasu hialuronowego techniką nici hialuronowych w celu uniesienia konturów twarzy i uzyskania efektu delikatnego liftingu. . W metodzie tej stosujemy wypełniacz firmy Juvederm - Volift. Efekt utrzymuje się do 15 miesięcy i przywraca harmonijne, regularne rysy twarzy. Dodatkowo delikatnie spłyca bruzdę nosowo - wargową dając jednocześnie wypoczęty i młodszy wyraz twarzy. Volift podawany jest przy pomocy kaniuli w formie wachlarzowych nici obejmujących okolice żuchwy i brody. 

  NICI HACZYKOWE

  To metoda liftingu twarzy i ciała za pomocą  nici , które i te mają za zadanie podciągnięcie i podwieszenie opadających powłok skórnych. Nici wchłaniają się w ciągu wskazanego czasu w zależności od rodzaju zastosowanych materiałów. Jednym ze składników nici może być kwas polimlekowy, który dodatkowo wywołuje efekt odmładzający, aktywując naturalną rewitalizację skóry i spowalniając procesy starzenia. Nici stosujemy na uprzednio przygotowaną i zastymulowaną skórę. 

  MEZOTERAPIA

  Jest jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych. Skutecznie pielęgnuje skórę przywracając jej świeży i młody wygląd. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg  poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, wspomaga mikrokrążenie, zwiększa napięcie i elastyczność skóry, redukując oznaki starzenia się. Polega na wprowadzaniu składników odżywczych i leczniczych w głąb skóry metodą iniekcji. Wskazaniami są zmarszczki, pierwsze objawy starzenia się skóry, przebarwienia, blizny potrądzikowe, skóra szara i zmęczona.

  LINERASE

  Linerase  to nowoczesny produkt do biostymulacji, którego celem jest  regeneracja skóry kolagenem typu I. To wyrób medyczny klasy III. Stanowi nowa generacje kolagenu typu I w postaci sproszkowanej. Kolagen wprowadzony w skórę  stymuluje produkcje nowych fibroblastów , które przyczyniają się do tworzenia nowego kolagenu typu III odpowiadającego za młodość i witalność skóry. Kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów  a pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach. Po tym czasie widać różnicę w elastyczności i gęstości skóry, można cieszyć się efektami młodszego wyglądu.

  LIPOLIZA INIEKCYJNA

  To metoda redukcji nadmiernej, lokalnie umiejscowionej tkanki tłuszczowej za pomocą wstrzyknięć preparatów redukujących tłuszcz. Produkty stosowane do zabiegu to wyroby medyczne. Wśród wielu produktów stosowanych u nas do tego zabiegu przykładem jest Prostrolane B. Działa także detoksykująco i wygładzająco czyniąc skórę jędrną i sprężystą. Działa i utrzymuje się w skórze przez dwa tygodnie powodując długofalowe, powolne działanie. Zabiegi są skuteczne na podbródek, żuchwę, brzuch, przedramiona i bryczesy.

  OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

  To zabieg medyczny  przeznaczony dla osób ceniących produkty pochodzenia naturalnego, a także cierpiących na różnego rodzaju alergie. PRP, to autologiczny preparat osocza bogatopłytkowego otrzymywany z własnej krwi. Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry czynniki wzrostu, które m.in. stymulują namnażanie i dojrzewanie komórek naskórka, pobudzają syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywują mikrokrążenie, stymulują syntezę DNA, pobudzają  produkcję kolagenu. Stosowane w rewitalizacji skóry i leczeniu łysienia.

  SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O ZABIEGACH W LEWYM MENU PODSTRONY

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   recepcja@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.