Czy Twoja skóra potrzebuje oczyszczenia?

Db RhURI

PAŹDZIERNIK – czas na totalną odnowę

Metody oczyszczania skóry z biegiem lat znacznie ewoluowały. Nie stosujemy już gruntownego czyszczenia ujść gruczołów łojowych metodą mechaniczną. Wiemy już że czystą skórę należy utrzymywać przez cały rok pomagając jej z wiekiem w wymianie naskórkowej. Co to znaczy? Naskórek osoby młodej w wieku ok 25-30 ulega całkowitej wymianie co 28 dni. U osoby w wieku 50 lat czas ten wydłuża się do 50-60 dni. Aby skrócić obrót naskórkowy – w gabinecie stosujemy jesienią i wiosną serie zabiegowe oparte na intensywnym złuszczaniu oraz stosujemy łagodne alfahydroksykwasy w produktach do pielęgnacji domowej. Naszym kultowym produktem jest zmywacz w formie pianki słoweńskiej Firmy Kozmetika Afrodita. Już samo, codzienne  oczyszczanie twarzy tym produktem potrafi zredukować ilość zaskórników, grudek i zanieczyszczeń skóry.

Kolejnym ciekawym sposobem oczyszczania skóry jest oczyszczanie laserowe. Na twarz nakładamy maskę karbonową, która po kilku minutach wnika w skórę. Następnie emitujemy szereg wiązek laserowych na zastosowany preparat, które absorbują barwnik zawarty w masce razem z zanieczyszczeniami skóry. To metoda bezbolesna i pięknie odświeżająca skórę.

Zabiegiem chemicznym, który nigdy nie wyjdzie z mody jest Peeling Płynem Jessnera.

Ten zabieg od wielu lat stoi na najwyższym miejscu w rankingu peelingów przeciwtrądzikowych i przeciwłojotokowych. Rozjaśnia zmiany pozapalne, spłyca blizny potrądzikowe i hamuje rozwój zmian trądzikowych. Przywraca skórze prawidłowe funkcje wydzielnicze i zmniejsza łojotok. Natychmiast podczas zabiegu spłyca grudki i  zmniejsza wypukłość krost. Zabieg dedykowany jest skórom tłustym, z rozszerzonymi porami i z tendencja do nawrotów grudkowo krostkowych.

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry