Czas na reaktywację! Medycyna Estetyczna i Kosmetologia – duet doskonały na jesień

c4 rahhU

Kosmetologia działa na powierzchni oraz w głębokich warstwach naskórka dając zdrowy i estetyczny wygląd dla powierzchni skóry. Medycyna estetyczna sięga jeszcze głębiej, tam gdzie inne struktury takie jak mięśnie, tkanka tłuszczowa a nawet układ kostny ulegają starzeniu. Piękny wygląd i harmonijna twarz to warunek łączenia tych dwóch dziedzin.

Idealne zabiegi na jesień

Jesień to idealna pora na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. To obecnie bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina ściśle połączona z kosmetologią i dermatologią. Lekarze i kosmetolodzy mają za zadanie dbać o zachowanie jak najdłużej dobrego wyglądu, samopoczucia i kondycji swoich pacjentów aby sprostać ich marzeniom o długiej młodości i sprawności. Zabiegi te oparte są na najnowszych osiągnięciach w dziedzinie wypełnień, relaksacji mięśni, modelowania kształtu twarzy i niwelowania zmian związanych z upływającym czasem. Nasza dr medycyny estetycznej  to wybitna specjalistka zdobywająca wiedzę i doświadczenie na całym świecie już od 25 lat. Specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu procesu odmładzania oraz redukcji skutków starzenia się  twarzy metodami iniekcyjnymi i biostymulującymi.

Przed zabiegami z zakresu medycyny należy przygotować skórę do pełnego optymalnego efektu. Zabiegiem zalecanym jest zastosowanie technologii z użyciem podczerwieni, fali radiowej, mikronakłuć,  terapii podciśnieniowej, światła led, elektrostymulacji czy   peelingi chemiczne i kosmetyczne. Wskazana specjalistyczna pielęgnacja domowa przed zabiegami i opatrunkowa po zabiegach (2-3 dni).

Dowiedz się więcej, czym jest medycyna estetyczna?

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry