Podolog Olsztyn

Czy pamiętasz o swoich stopach?

podolog olsztyn

Lecznicza pielęgnacja dłoni i stóp to specjalizacja naszego gabinetu podologicznego w Olsztynie. Odkąd w Polsce zaczęła rozwijać się podologia – pacjenci z problemami stóp odczuli wielka ulgę, gdyż do tej pory ne było specjalistów, mogących zając się ich problemami. Jeśli więc ktoś z Twoich znajomych, rodziny, bliskich lub sama odczuwasz dyskomfort w tym obszarze zajrzyj do naszego gabinetu Zdrowe Nogi Olsztyn.

Kiedy zgłosić się do podologa?

Kiedy odczuwamy pierwsze objawy dyskomfortu podczas chodzenia. Nietypowy ucisk, pieczenie, ból i kłucie. Są to pierwsze objawy uporczywych odcisków mogących być powodem później występującego dokuczliwego bólu. Mogą być one wywołane nieprawidłową postawą ciała, skrzywieniem kręgosłupa, źle dobranym obuwiem, chodzeniem na wysokich obcasach i tendencja genetyczną lub osobniczą.

Podolog zajmuje się problemami stóp, kończyn dolnych i zabiegami pedicure. Specjalizujemy się w rozpoznawaniu zmian, zapobieganiu patologiom oraz zabiegach przynoszących Pacjentom ulgę. Wykonujemy zabiegi Lunula w terapii grzybicy paznokci, kostkę Arkady, klamry tytanowe oraz konsultacje dermatologiczne.

Zgłoś się do podologa w Olsztynie

Gabinet Podologiczny Zdrowe Nogi
ul. Mrongowiusza 7
tel. 604-21-60-31
kontakt@zdrowenogiolsztyn.pl

Podolog po przyjrzeniu się płytce paznokcia zaproponuje  odpowiedni materiał medyczny, dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie i zdrowo. Najbardziej popularna i skuteczna metoda do tego zabiegu to załozenie klamry i metoda Kostką Arkady. To opatentowany, polski wynalazek, który umożliwia bezpieczne i skuteczne wyleczenie problemu wrastających paznokci. Pozwala na przeprowadzenie zabiegu, przynoszącego natychmiastową ulgę w bólu oraz natychmiastowy efekt wizualny. Dodatkową zaletą jest także efekt estetyczny – w przypadku kobiet, w większości przeprowadzonych zabiegów możliwe jest zdobienie lub malowanie płytki paznokcia.

Zgłoś się do podologa w Olsztynie

Gabinet Podologiczny Zdrowe Nogi
ul. Mrongowiusza 7
tel. 604-21-60-31
kontakt@zdrowenogiolsztyn.pl

Podologią czyli zabiegami leczniczymi obejmującymi problemy i pielęgnację stóp zajmujemy się od wielu lat. 30 lat temu zabiegi te określało się zabiegami pedicure leczniczego. Dziś dziedzina ta rozwinęła się znacząco pozwalając pacjentom na pozbycie się uciążliwych problemów stóp. Zabiegi podologiczne to dziedzina ściśle specjalistyczna co w 2010 roku skłoniło nas do otworzenia gabinetu podologicznego Zdrowe Nogi Olsztyn na ul Mrongowiusza 7a w Olsztynie.

To tu nasze specjalistki zajmują się problemami wrastających paznokci, odciskami, bolesnymi piętami pękającymi, paznokciami zmienionymi chorobowo, nadpotliwością, zaburzeniami rogowacenia i stopą cukrzycową. W ofercie mamy również zabiegi na problemy stóp dzieci i niemowląt oraz sklep z wyposażeniem podologicznym dla pacjentów.  

Zabiegi przeprowadzane bezboleśnie i w sterylnych warunkach zapewniają komfort i bezpieczeństwo. 
Zapraszamy na stronę w linku poniżej Zdrowe Nogi Olsztyn.
Kontakt: tel Zdrowe Nogi Olsztyn: 604 216 031 lub Chimera: 89 535 92 42

Tagi

  • podolog olsztyn
  • podologia

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry