Czy również tęsknisz za klasyczną pielęgnacją?

c4 rahhU

Określenie „Kosmetyka Biała” to nasz sukces! Kilka lat temu na ważnym, kosmetologicznych spotkaniu założycielka naszego gabinetu Kasia świadomie i celowo użyła tego określenia bacznie obserwując reakcje zebranych. Od tego wydarzenia  określenie „Kosmetyka Biała” przyjęło się jako pojęcie tradycyjnej kosmetyki od lat stosowanej w gabinetach kosmetycznych. Zastosowanie masek kremowych, ampułek do stosowania na powierzchnię skóry, toników i koncentratów a także masażu twarzy, szyi i dekoltu i „małej”  aparatury kosmetycznej zostało zdefiniowane pod tą nazwą. Obecnie w całej Polsce funkcjonuje to nazewnictwo.

Zabiegi pielęgnacyjne są coraz rzadziej stosowane jednak ich wartość nie zmalała. Wzrosły oczekiwania klientów i przeświadczenie że im głębsza ingerencja w skórę tym lepszy efekt. Nic bardziej mylnego. Połączenie kosmetyki białej z kosmetologią i medycyną estetyczną jest najskuteczniejszą i najlepszą dla skóry opcją pielęgnacyjną. To właśnie w lato jest szansa na wykorzystanie profesjonalnej kosmetyki pielęgnacyjnej.

Algi, to dopiero skarbnica wartości odżywczych i regeneracynyjch dla skóry. Pod maskę algową nakładamy cudowne eliksiry, ampułki, koktajle, serum, które dzięki okluzji zostają w skórze na długo dając efekt głębokiego nawilżenia, odżywienia i komfortu. Masaż klasyczny twarzy, szyi i dekoltu to dobrodziejstwo dla ciała ale też cudowny relaks i ukojenie. Zrób to dla siebie.

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl

Medycyna estetyczna
tel. 89 652 14 98


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt10:00 – 18:00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry