Jak się czułaś/czułeś przez ten rok  w towarzystwie własnej skóry?

LiGFfmv0

Skóra piękna przez cały rok

Każda pora roku ma swój urok. I każda pogoda jest piękna, czy to słońce, czy wiatr czy deszcz. Każdy zabieg ma swoje uzasadnienie. Czy ten intensywny czy ten bardziej łagodny. Bo wszystko to robimy po to by dobrze poczuć się ze sobą. By cieszyć się efektami, zmianami, komfortem i drogą na której jesteśmy. Pielęgnacja skóry to pielęgnacja siebie samej. Lubimy pomagać i powszechne jest już powiedzenie że aby pomoc innym najpierw musimy zadbać o siebie. Wtedy naszą siłą jesteśmy my same.

Jesień. W tym czasie więc stosujemy zabiegi oparte na głębszej ingerencji mającej na celu stymulację naturalnych procesów regeneracyjnych, odnowę naskórkową, redukcje skutków starzenia takich jak zmarszczki, przebarwienia, wiotkość czy zaburzenia walu twarzy.

Do tego celu stosujemy skupione ultradźwieki tzw HIFU  podgrzewamy kolagen systemem podczerwieni, stymulujemy skórę technologią mikronakłuwania z falą radiową,  mezoterapię mikroigłową i igłową. Specjalizujemy się w wielu innych zabiegach odmładzających i rewitalizujących. To pozwala nam na oferowanie jak najlepszych efektów i sprawie że nasze klientki są najpiękniejsze.

Kontakt

 

Tel. 89 535 92 42
recepcja@chimera.olsztyn.pl


Gabinet Kosmetologii
i Medycyny Estetycznej w Olsztynie

ul. Kopernika 14
10-512 Olsztyn

Pon – Pt8.00 – 20.00
Sob8.00 – 16.00

Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

WiFi

W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.

Do góry