Facebook pixel

Wyślij znajomemu

  Polecam stronę: https://chimera.olsztyn.pl/okolice-oczu-1

  okolice oczu

  Okolica oka jest najbardziej wymagającą i delikatną okolicą na całej twarzy. Najczęściej właśnie tu zaczynamy widzieć pierwsze oznaki starzenia się skóry. Warto więc wcześnie rozpocząć profilaktykę i redukcje istniejących już objawów. 

  ZMARSZCZKI OKOLICY OCZU

  Zmarszczki tej okolicy mogą pojawić się bardzo wcześnie, nawet już po 20 roku życia i są objawem częstego załamywania się skóry zwykle z powodu uśmiechu. Nazywane są kurzymi łapkami gdyż rozchodzą się promieniście od zewnętrznego kącika oka w kierunku skroni. Kurze łapki są najczęściej krygowane toksyna botulinową z bardzo dobrym efektem. Regularne relaksowanie mięśni okrężnych oczu pozwala na uniknięcie się tego typu zmarszczek w przyszłości. Dlatego metoda Botox stosowana jest w tej okolicy najczęściej. Regularne i prawidłowe nawadnianie i odżywianie skóry pozwala na utrzymanie jej w świetnej jakości przed długie lata. 

  WORKI POD OCZAMI

  Worki pod oczami to obrzęki wynikające z różnych przyczyn. Często występują wraz z zasinieniem i zcieńczeniem skóry tuż pod dolną powieką. Obrzęki te mogą mieć charakter przejściowy lub utrwalony. To problem często współistniejący z cieniami pod oczami wynikającymi z upośledzonego krążenia. Worki mogą występować u kobiet i mężczyzn. Jeśli mają charakter przejściowy mogą być spowodowane konkretnym czynnikiem n nieprzespana nocą, złym trawieniem, odwodnieniem czy stosowaniem używek - alkohol, nikotyna, duża ilość soli w diecie lub zbyt gorąca kąpiel. Gdy worki pod oczami są utrwalone, warto rozważyć czynniki genetyczne, choroby nerek, nadnerczy, tarczycy czy wątroby. Posiadamy w ofercie wiele zabiegów redukujących worki pod oczami zarówno z zakresu medycyny jak i kosmetologii estetycznej i laserowej. 

  DOLINA ŁEZ

  Głęboka bruzda rynnowata w okolicy oczodołu będąca wynikiem zapadania się wraz z wiekiem tkanki podskórnej. Bruzda biegnie tak jak płyną łzy czyli od wewnętrznego kącika oczodołu do środkowej części policzka. \Dolinę łez można korygować skutecznie z jednoczesna pielęgnacją biostymulującą i odbudowującą. W dolinie łez często istotnym problemem jest upośledzone krążenie co dodatkowo dodaje cieni pod oczami i w konsekwencji smutny wyraz twarzy. Kompleksowa kuracja daje zadowalające efekty.

  CIENIE POD OCZAMI

  Ciemne kręgi, sińce i przebarwienia mogą mieć wiele przyczyn. Pojawiają się po nieprzespanej nocy, po okresie przemęczenia, w chorobie czy silnym, przewlekłym stresie. Są jednak osoby, u których te czynniki nie maja znaczenia i cienie występują od zawsze. Mówi się że to taka uroda i wygląd ten jest naturalnym dla danego klienta. Istnieje jednak wiele metod poprawiających ten stan i niwelujących cienie pod oczami z jednoczesnym poprawieniem jakości skóry. Cienka skóra okolicy oka przez która prześwitują naczynia żylne i tętnicze wymaga pogrubienia i często uniesienia. Do tego celu służą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, mezoterapia, technologie naturalnie pogrubiające skórę oraz metody poprawiające krążenie limfatyczne i żylne. 

  OPADAJĄCE POWIEKI

  Opadające powieki to częsty problem dojrzałej skóry. Nasila się wraz z wiekiem i czynnikami predysponujacymi takimi jak stres, częsty płacz, czynniki genetyczne, cienka skóra. Z problemem opadającej powieki możemy radzić sobie w jego wczesnym stadium gdyż wiotka, luźna powieka wymaga interwencji chirurgicznej. Dlatego też z problemem  opadania powiek należy pracować jak najszybciej by utrzymywać jej napięcie  w jak najlepszej kondycji. Małoinwazyjne zabiegi laserowe, mezoterapia,  stymulacja skóry technologiami HI tech to nasze rozwiązania. 

  ZALECANE ZABIEGI

  Kliknij w link i przejdź do pełnego opisu zabiegu:

  https://chimera.olsztyn.pl/emerge

  https://chimera.olsztyn.pl/sonoqueen

  https://chimera.olsztyn.pl/frakcyjny

  https://chimera.olsztyn.pl/vivace

  https://chimera.olsztyn.pl/page/123/intraceuticals

  https://chimera.olsztyn.pl/page/80/mezoterapia-

  https://chimera.olsztyn.pl/page/125/nucleofill-

  https://chimera.olsztyn.pl/page/112/osocze

  https://chimera.olsztyn.pl/page/130/botox

   

  CENNIK WSZYSTKICH ZABIEGÓW:

  https://chimera.olsztyn.pl/cennik-1

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ARTYKUŁ WYSZUKANO PO SŁOWACH:

  zmarszczki okolice oczu
  botoks oczy
  kurze łapki
  worki pod oczami
  cienie pod oczami
  zmarszczki
  odmładzanie
  nucleofil
  nucleofill olsztyn
  nucleofill strong
  biostymulacja
  osocze bogatopłytkowe
  harmony
  osocze
  medycyna estetyczna olsztyn
  domarecka olsztyn
  botox olsztyn
  zmarszczki
  odmładzanie olsztyn
  powiększanie ust laser frakcyjny olsztyn
  hifu olsztyn
  odmładzanie olsztyn
  lifting olsztyn
  zabiegi na twarz
  coaxmed Olsztyn
  modelowanie sylwetki
  cellulit
  zabiegi na cellulit
  endermologia olsztyn
  odchudzanie olsztyn
  zamykanie naczynek Olsztyn
  laser naczyniowy Olsztyn
  odmładzanie twarzy Olsztyn
  zabiegi odmładzające Olsztyn
  zamykanie naczyń krwionośnych
  jak zlikwidować zmarszczki na czole
  naczynka na twarzy
  trądzik różowaty
  kosmetyczka Olsztyn

  Kontakt

   TEL 89 535 92 42

   recepcja@chimera.olsztyn.pl


   Gabinet Kosmetyki Estetycznej Chimera-derm
    

   ul. Kopernika 14
   10-512 Olsztyn

   PON-PT 8.00 – 20.00
   SOB 8.00 – 16.00

    

   Realizujemy płatności gotówką, kartą i przelewem bankowym.

   WiFi

   W naszym gabinecie skorzystacie Państwo z bezprzewodowego internetu.


   Chcesz być na bieżąco z informacjami o promocjach i nowościach? Zapisz się do newslettera.

    zapisz się do newslettera

    Copyright © 2015 Chimera - Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.